عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خاكپور: ترس از باخت باعث تقسيم‌شدن امتيازات شد

خاكپور: ترس از باخت باعث تقسيم‌شدن امتيازات شد
شنبه 30 بهمن 1389  07:08 ق.ظ

خاكپور: ترس از باخت باعث تقسيم‌شدن امتيازات شد
 

سرمربي استيل‌آذين گفت: ترس از باخت سبب شد دو تيم امتيازات را تقسيم کنند.


محمد خاکپور پس از تساوي بدون گل استيل‌آذين مقابل پيکان با حضور در کنفرانس مطبوعاتي اظهار داشت: حساسيت اين ديدار ياعث شد دو تيم بازي محتاطي را به ‌نمايش بگذارند. ترس از دست دادن امتيازات و باخت باعث کسب نتيجه تساوي بدون گل شد.
وي ادامه داد: در نيمه اول بازي پاياپايي را از دو تيم مشاهده کرديم، اما در نيمه دوم استيل آذين هجومي‌تر بود و تيم برتر ميدان بوديم. متاسفم که به گل نرسيديم.

سرمربي استيل‌آذين با اشاره به‌اينکه از نتيجه بازي راضي نيست گفت: براي کسب 3 امتياز وارد زمين شديم و اين بازي براي ما حکم 6 امتياز را داشت، اما نتوانستيم پيروز ميدان شويم.
خاکپور افزود: پيکان دفاعي بازي کرد و کيفيت بازي به‌دليل زير توپ زدن پايين آمده بود. با وجود اينکه از نتيجه راضي نيستم، اما يک امتياز هم با توجه به شرايط جدول رده‌بندي يک امتياز است.

وي در پاسخ به‌اين سوال که آيا غيبت علي کريمي در ميانه ميدان باعث خلاء در اين تيم نشده است گفت: کريمي بازيکن بزرگي است و در اين باره شکي نيست، اما خوشبختانه بازيکنان جانشين خلاء اين بازيکن را پر کرده‌اند و بايد بيشتر تلاش کنند تا نتايج خوبي را کسب کنيم.
سرمربي استيل‌آذين درباره حضور سوشا مکاني بعد از 8 ماه در ترکيب استيل‌آذين عنوان کرد: سوشا بعد از 8 ماه براي اولين بار در اين فصل براي ما وارد ميدان شد و خوشحالم که به آمادگي لازم رسيده است. اميدوارم اين بازيکن در بازي‌هاي آينده بيشتر به تيم ما کمک کند.

خاکپور درباره غيبت بازيکنان تاثيرگذاري مانند خليلي، معدنچي و اکبرپور اظهار داشت: آسيب‌ديدگي جرئي از فوتبال است. ما نمي‌توانيم بازيکن مصدوم را مجبور کنيم که در زمين حضور يابد. قطعاً نبود ان‌ها به تيم ما ضربه مي زند.
وي درباره احضارش به‌کميته انضباطي گفت: در بازي با استقلال اعتراض خاصي نکردم و محترمانه نظرم را دادم. مربيان ديگر شديدتر معترض مي‌شوند و کميته انضباطي آن‌ها را فرا نمي‌خواند.
خاکپور در پايان درباره بقا در ليگ عنوان کرد: اميدمان را از دست نمي‌دهيم و با پيروزي در بازي‌هاي آينده به ميانه جدول صعود مي‌کنيم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها