عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

قلعه‌نويي: با اين شرايط باز هم قهرمان مي‌شويم

شنبه 30 بهمن 1389  07:09 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مي‌توانيم با ادامه اين روند يک بار ديگر قهرمان ليگ شويم.

امير قلعه‌نويي پس از برتري يک بر صفر برابر پاس همدان در کنفرانس خبري حاضر شد و در خصوص شرايط بازي عنوان کرد: بازي خوبي بود و با وجود اينکه 3 بازيکن اصلي خود را در اختيار نداشتيم، اما نتيجه خوبي کسب کرديم. پاسي‌ها در نيمه دوم به گونه‌اي بازي کردند که مجبور شديم دفاعي بازي کنيم.
وي در مورد شرايط تيم ملي فوتبال ايران گفت: من عضو کميته فني هستم و در جلسه اين کميته اعلام کردم که براي خروج وضعيت تيم ملي از اين شرايط بايد دست به دست هم بدهيم. فوتبال ايران از نظر سخت‌افزاري مشکل دارد و اين مشکل با حضور مربيان بزرگ جهان برطرف نخواهد شد.

سرمربي سپاهان درمورد تعطيلات ليگ تصريح کرد: اين تعطيلات هميشه به تيم ما ضربه زده و مانع ادامه پيدا کردن روند صعودي سپاهان مي‌شود. چند بازيکن در تيم اميد داشتيم و به همين دليل در ديدار برابر پاس با 16 بازيکن به همدان آمديم.
قلعه‌نويي افزود: چون در شرايط کنوني اسمم براي هدايت تيم ملي مطرح شده است برخي‌ها به من انتقاد مي‌کنند و مي گويند که قلعه‌نويي با هر تيم تنها يک بار قهرمان مي‌شود؛ ابن در حالي است که هم‌اکنون يک بازي عقب افتاده در ليگ داريم و مي‌توانيم با ادامه اين روند يک بار ديگر قهرمان ليگ شويم.

وي درخصوص داوري ديدار برابر پاس اظهار داشت: صحنه‌هاي داوري را نديدم، اما معتقدم داور تصميم تاثيرگذار در نتيجه بازي نداشت.
سرمربي سپاهان اصفهان در خصوص بازي هفته آينده برابر استقلال تهران گفت: هميشه بازي برابر تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس سخت است، اما فرقي با ساير بازي‌هاي ليگ نمي‌‌کند. خط حمله تيم ما عملکرد بسيار مطلوبي داشته است و از آنها راضي هستم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها