عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فریاد خشم مردم ایران بر سر فتنه گران

فریاد خشم مردم ایران بر سر فتنه گران
شنبه 30 بهمن 1389  07:12 ق.ظ

مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی ، با شرکت در راهپیمایی سراسری پس از نماز جمعه انزجار خود را از اقدامات فتنه گران و سران فتنه به ویژه در راه اندازی آشوب 25 بهمن ، اعلام کردند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر، مردم همیشه درصحنه مهاباد با حضور درخیابانهای سطح شهرتحرکات و آشوب گریهای فتنه گران در بیست وپنجم بهمن را محکوم کردند.

قشرهای مختلف مردم نمازگزار با سردادن شعارهای مرگ براسرائیل، مرگ برآمریکا، مرگ برفتنه گران ، نفرت وانزجار خود را از تحرکات پلید مشتی عناصر خود فروخته و عوامل استکبار در روز 25 بهمن که منجر به شهادت 2تن از هموطنان و زخمی شدن تعدادی دیگر شد اعلام کردند.

همچنین نماز گزاران یاسوجی با تجمع درخیابان منتهی به مصلی این شهرستان محاکمه سران فتنه را خواستار شدند.

مردم شریف استان امروزپس از اقامه نماز جمعه با حضور آگاهانه و با صلابت نفرت و خشم و انزجار خود را از تحرکات پلید سران فتنه و منافقین وسلطنت‌طلبان هم پیمانشان به نمایش گذاشتند .

بنا به این گزارش تجمع کنندگان با سردادن شعار های مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل، مرگ بر موسوی و کروبی از مقامات قوه قضاییه خواستند با محاکمه سران فتنه جلوی برخی بی نظمی ها گرفته شود.

نمازگزاران مازندرانی پس از نماز جمعه با سر دادن شعارهایی از سران فتنه ابراز برائت کردند.

نمازگزاران مازندرانی بعد از اقامه نماز جمعه در سراسر استان با شرکت در راهپیمایی از سران فتنه و اقدامات آنان در 25 بهمن‌ ابراز بیزاری کردند.

"حزب‌الله بیدار است از آمریکا بیزار است " ، " کروبی و موسوی مزدور و قدرت‌طلب ، مرگ بر این گروه آشوب‌طلب" ، " موسوی و کروبی اعدام باید گردند " ، "کروبی ، موسوی ، بی‌بی‌سی پیوندتان مبارک " و "فتنه‌گر بی‌حیا ننگت باد ننگت باد ، نوکر آمریکایی شرمت باد ، شرمت باد " از جمله شعارهایی بود که نمازگزاران ساروی با سر دادن آنها از فتنه‌گران ابراز برائت کردند.

همچنین نمازگزاران مرکز استان با سر دادن شعار "ای رهبر آزاده مازندران آماده‌، آماده " با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

نمازگزاران قزوینی با راهپیمایی ضمن محکوم کردن فتنه ‌جویان محاکمه سران فتنه را خواستار شدند.

نمازگزاران جمعه در این استان امروز پس از اقامه نماز با حضور آگاهانه و با صلابت ، خشم و انزجار خود را از تحرکات پلید سران فتنه و منافقان به نمایش گذاشتند .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با حرکت از مسجد النبی تا میدان ازادی قزوین با سر دادن شعار های مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر موسوی و کروبی از مقامات قوه قضاییه خواستند با محاکمه سران فتنه جلوی برخی بی نظمی ها گرفته شود.

این تظاهرات با قرائت بیانیه در هشت بند پایان یافت.

نمازگزاران زنجانی در راهپیمایی اعتراض آمیز ، اقدام اخیر فتنه گران در راه اندازی آشوب 25 بهمن را محکوم کردند .

در این مراسم که از امامزاده حضرت سید ابراهیم (ع) ، محل برگزاری نماز جمعه آغاز شد ، راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ برمنافق ، مرگ برفتنه گر ، مرگ بر ضد ولایت فقیه ، مرگ بر موسوی ، مرگ بر کروبی ، قطعنامه ای را در 8 بند قرائت کردند که در بخشی از آن با اشاره به حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن ماه آمده است : دعوت به اغتشاش در 25 بهمن ، عدم همراهی آشکار سران فتنه با ملت ایران و به رسمیت نشاختن 22 بهمن به عنوان روز حاکمیت و پیروزی ملت ایران بر کفر و نفاق توسط مردگان سیاسی است ، بنابر این ما تظاهر کنندگان برخورد شدید دستگاههای انتظامی ، امنیتی و اطلاعاتی با عوامل داخلی و پیاده نظام رژیم صهیونیستی هستیم .

در این بیانیه همچنین تاکید شده است : ملت آزاده و شهید پرور ایران اجازه نخواهد داد مشتی قدرت طلب خود فروخته و ایادی درونی استکبار با عصیان و گردنکشی ارزشهای اسلامی را به تمسخر بگیرند و آرامش جامعه را بازیچه کینه و خودخواهی قرار دهند .

مردم خراسان رضوی پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکت ایادی استکبار در 25 بهمن ، راهپیمایی کردند.

راهپیمایان مشهدی با حرکت از باب الجواد حرم مطهر رضوی به سمت چهار راه شهدا ، انزجار خود را از سران فتنه نشان دادند.

راهپیمایان در هوایی بارانی با سر دادن شعارهایی چون " مرگ بر موسوی و کروبی" ، " موسوی و کروبی اعدام باید گردند" ، " مرگ بر اسراییل ، مرگ بر آمریکا "، "خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست ، حمایت خود را از رهبری نظام اسلامی اعلام کردند و مجازات سران فتنه را خواستار شدند.

نمازگزاران شهرهای دیگر خراسان رضوی نیز با راهپیمایی ، حرکت فتنه گران را در روز 25 بهمن محکوم کردند.

گلستانی ها امروز با راهپیمایی ، انزجار خود را از فتنه گران ابراز کردند.

مردم مومن و ولایتمدار گلستان امروز پس از اقامه نماز عبادی – سیاسی جمعه راهپیمایی باشکوه برگزار کردند.

نمازگزاران گلستانی در راهپیمایی خود با سردادن شعارهایی مانند حرف ما یک کلام ، محاکمه والسلام محاکمه فتنه گران را خواستار شدند .

مرگ بر موسوی و کروبی ،مرگ بر فتنه گر،مرگ بر ضد ولایت فقیه ، ما اهل کوفه نیستیم رهبر تنها بماند و این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده از جمله شعارهای امروز راهپیمایان گلستانی بود .

مردم با بصیرت درگرگان مرکز استان گلستان امروزبعد از اقامه نماز جمعه ؛از مصلی وحدت تا میدان شهرداری این شهر راهپیمایی کردند .

مردم کردستان با شرکت در راهپیمایی محکومیت سران فتنه خشم و انزجار خویش را از دشمنان نظام و انقلاب اسلامی نشان دادند.

در این مراسم که امروز بعد از اقامه نماز جمعه از مقابل مسجد جامع سنندج تا میدان انقلاب این شهر برگزار شد نمازگزاران ضمن محکومیت حرکت مذبوحانه سران فتنه خواستار برخورد سریع و جدی دستگاه قضا با فتنه گران شدند .

شرکت کنندگان در راهپیمایی محکومیت سران فتنه با شعارهای مرگ بر فتنه گر و فتنه گر باید اعدام گردد خواستار وحدت و یکدلی ملت ایران برای مقابله با دشمنان اسلام شدند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری در محکومیت سران فتنه قرائت شد.

مردم همیشه در صحنه و انقلابی خراسان شمالی پس از برگزاری نماز جمعه با حضور گسترده در راهپیمایی خشم و انزجار خود را از حرکت فتنه گران در 25 بهمن اعلام کردند .

در بجنورد راهپیمایان از مقابل مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) تا میدان دولت ،راهپیمایی کردند .

راهپیمایان ضمن بیعت مجدد با آرمانهای امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری با سردادن شعارهای مرگ بر فتنه گر مرگ بر اسرائیل ، انگلیس ، آمریکا ، حزب الله بیدار است از آمریکا بیزار است ، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده ایم و حرف ما یک کلام محاکمه والسلام ، برائت خود را از سران فتنه اعلام کردند .

نمازگزاران کرمانشاهی با شرکت در راهپیمایی خشم و انزجار خود را از سران فتنه و اغتشاشات 25 بهمن اعلام کردند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ برکروبی و موسوی ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، ای رهبر عزیزم بگو تا خون بریزم ، و مرگ بر فتنه گر خواستار برخورد قاطع با عوامل حوادث 25 بهمن شدند .

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در 7 بند قرائت شد که با فریاد الله اکبر حاضران تائید شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است : ملت هوشیار و آگاه ایران بار دیگر حمایت خود را از قیام مردم مصر که با الگو قرار دادن انقلاب اسلامی ایران می رود تا طومار فرعونیان زمان را در هم بپیچد اعلام می دارد ، همچنین پیوستن سران فتنه را به اردوگاه کفرو نفاق و تحرکات مذبوحانه آنان را محکوم می کند.

مردم مومن و انقلابی آبادان  امروز پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی فتنه اخیر دشمنان در روز 25 بهمن را محکوم کردند.

در این راهپیمایی مردم ولایت مدار آبادان با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل خشم و نفرت خود را از تفرقه افکنان و آشوب گران و معاندان نظام جمهوری اسلامی اعلام کردند .

در این مراسم خود جوش مردمی که با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شد راهپیمایان بر پیروی از ولایت فقیه و پایبندی به آرمان های امام راحل تاکید کردند.

مردم شیراز امروز پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی وقایع 25 بهمن را محکوم کردند .

نمازگزاران شیرازی امروز با راهپیمایی از مصلای این شهر به سمت میدان شهدا با سردادن شعارهای مرگ بر موسوی ، مرگ بر کروبی ، الله اکبر الله اکبر ، مرگ بر فتنه گران اقدام اخیر فتنه گران در 25 بهمن را محکوم و خواستار محاکمه سران فتنه شدند .

مردم دیگر نقاط استان فارس نیز همزمان با این راهپیمایی در 66 شهر استان انزجار خود را از سران فتنه و عوامل آنها اعلام کردند.

مردم ولایت مدار گیلان امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت سران فتنه تظاهرات کردند .

نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه حرکت خود را از مصلای امام خمینی و تا میدان فرهنگ این شهر ادامه دادند .

علاوه بر شهر رشت بیشتر شهرها و بخشهای گیلان نیز نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه دست به تظاهرات زدند و ضمن محکوم کردن عوامل فتنه اخیر خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با فتنه گران شدند .

مردم همیشه در صحنه اراک امروز پس از اقامه نماز جمعه با حضور پر شور در راهپیمایی ضمن محکوم کردن حرکت مذبوحانه عده ای اشوب طلب و عوامل استکبار در تهران برخورد جدی با فتنه گران و سران فتنه را خواستار شدند.

مردم انقلابی اراک در مسیر مصلی بیت المقدس تا میدان نماز این شهر شعارهای الله اکبر ، خامنه ای رهبر ، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد و مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر موسوی ، کروبی سر دادند و ضمن بیعت دوباره با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای بر تداوم آرمانهای انقلاب و امام راحل تاکید کردند و برخورد دستگاه قضایی با عوامل و سران فتنه را خواستار شدند .

مردم ولایتمدار استان اردبیل پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی خواستار برخورد قاطع با فتنه گران شدند.

راهپیمایان در اردبیل و دیگر شهرهای استان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل ،مرگ بر ضد ولایت فقیه نفرت وانزجار خود را از استکبار جهانی و عوامل داخلی آنها اعلام داشتند.

همچنین راهپیمایان شعار، ای رهبر آزاده ،آماده ایم آماده ومرگ بر فتنه گر سر دادند وخواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با سران فتنه شدند.

مردم مومن و نمازگزار قمی پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت سران فتنه راهپیمایی کردند.

نمازگزاران در حالیکه دست نوشته هایی در پیروی از ولایت فقیه و محکومیت سران فتنه بر دست داشتند با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر منافق مسیر حرم حضرت معصومه (س) تا میدان روح الله را راهپیمایی کردند.

راهپیمایان همچنین در پایان با صدور قطعنامه ای ضمن تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام و انقلاب آمادگی خود را برای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام داشتند همچنین حاضران محاکمه فوری و انقلابی سران فتنه را خواستار شدند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها