عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمازگزاران تهرانی، خواستار محاکمه سران فتنه شدند

نمازگزاران تهرانی، خواستار محاکمه سران فتنه شدند
شنبه 30 بهمن 1389  07:12 ق.ظ

راهپیمایان و نمازگزاران تهرانی امروز با تجمع در میدان انقلاب ضمن صدور قطعنامه ای از قوه قضائیه خواستند با محاکمه سریع سران فتنه، آنان را به سزای اعمال خیانتکارانه خود برساند.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر، در بخشی از این قطعنامه که در 8 ماده صادر شده، آمده است: اکنون که هدایت های روشنگرانه رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و خویشتن داری مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی و صبر ملت غیرتمند ایران نتوانسته است سران گمراه فتنه را از جهالت و از خواب غفلت بیدار کند و باتوجه به اینکه دستان کثیف آنها به خون جوانان عزیز آغشته شده است ولی از مجازات گریخته اند و هنوز هم با قرارگرفتن در حاشیه امن با صدور بیانیه های فتنه انگیز زمینه خوش رقصی برای دشمنان انقلاب اسلامی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار را فراهم کرده اند خواستار پایان دادن به فعالیت های سران فتنه هستیم.

در بخش دیگری از این قطعنامه با اشاره به فرازهایی از بیانات امام راحل که برگزارکنندگان راهپیمایی های غیرقانونی را مفسد فی الارض می دانستند شرکت کنندگان در این راهپیمایی موسوی و کروبی را مصداق بارز فرمایش امام دانسته و ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار از قوه قضائیه مصرانه خواسته اند بی درنگ با محاکمه موسوی و کروبی مزدوران استکبار را به سزای اعمال خیانتکارانه خود برساند.

در بخش پایانی این قطعنامه آمده است: باتوجه به مواضع روشنگرانه رهبر حکیم انقلاب اسلامی و آشکارشدن اهداف ساختارشکنانه سران فتنه ، ملت ایران از خواص خاموش و دارای مواضع مبهم و دوپهلو می خواهد تا ضمن پرهیز از گفتار و رفتار بیگانه پسند و ریختن آب به آسیاب فرصت طلبان در اسرع وقت مواضع خود را به صورت روشن، دقیق و واضح اعلام کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها