عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ذوالنور: قصد ایادی استکبار از فتنه اخیر هدف قراردادن اتحاد مردم بود

ذوالنور: قصد ایادی استکبار از فتنه اخیر هدف قراردادن اتحاد مردم بود
شنبه 30 بهمن 1389  07:13 ق.ظ

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 25 بهمن چنان افتضاحی به بار آمد که برخی خواص ساکت هم اعلام برائت کردند.

 
 

به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور در تجمع مردمی محکومیت آشوب های 25 بهمن که پس از نمازجمعه امروز تهران در میدان انقلاب برپا شد افزود: از زمان پیروزی انقلاب که ایادی استکبار شرق و غرب، حیات کوتاه خود را در خطر می دیدند و جهان دو قطبی آن روز، نظام اسلامی را بر خلاف منافع و قطب بندی خود می دید، انواع توطئه ها را علیه مردم ما آغاز و سعی کردند در مسیر انقلاب اسلامی انحراف ایجاد کنند.

وی گفت: آنها مهره های ناکارآمد لیبرال موسوم به ملی- مذهبی را میان مردم و بدنه نظام اسلامی نفوذ دادند اما طولی نکشید که با تسخیر لانه جاسوسی، اسناد مذاکرات مخفیانه اعضای دولت موقت و لیبرالیست های سکولار با آمریکایی ها در الجزایر به دست دانشجویان پیرو خط امام افتاد و لیبرال ها با فرار به جلو خود را از بدنه نظام کنار کشیدند.

ذوالنور افزود: دشمنان نظام پس از آن با تقویت گروه های ملحد، موجب شهادت 16 هزار شهید ترور شدند که آخرین آنها دانشمند هسته ای عزیز ما دکتر شهریاری بود که البته آخرین هزینه ملت مسلمان ما در دفاع از آرمان های اسلامی خود نخواهد بود.

وی در ادامه به برنامه ریزی دشمنان برای ایجاد جنگ تحمیلی و راه انداختن فتنه پان ترکیسم و جریان خلق مسلمان علیه نظام اشاره کرد و گفت: پس از آن مردم با هوشیاری فتنه قائم مقام رهبری را خنثی کردند.

ذوالنور در تشریح وقایع پس از انقلاب به نفوذ ایادی استکبار در بدنه نظام اسلامی و دستگاه تقنینی و اجرایی در دوران اصلاحات اشاره کرد و افزود: آنها از طریق جراید، تریبون های آزاد و نطق های پیش از دستور مجلس ششم، آوای اسرائیل و مزدوران صهیونیست را به فریاد کشیدند و دولت نهم را با وجود حمایت های مقام معظم رهبری، با انواع ابزار تضعیف کردند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری نیز از سال های قبل برنامه ریزی کرده بودند تا بتوانند در بدنه اجرایی و فرهنگی کشور نفوذ کنند و در ادامه فتنه سال 88 را به وجود آوردند.

وی افزود: در این فتنه رسانه های بیگانه و امواج الکترونیکی بی بی سی، سی ان ان، رادیو اسرائیل، فیس بوک، voa و تلویزیون های ضد انقلاب فعال شدند و اعتراض موهوم عده ای جیره خوار استکبار جهانی را به عنوان واقعیت در جامعه مطرح کردند و بر طبل ابطال انتخابات برای از بین بردن اعتماد ملی کوبیدند.

ذوالنور گفت: عده ای هم فریب خوردند و با بستر اعتراضات انتخاباتی تمام خطوط قرمز و قانون را زیر پا گذاشتند.

وی به غائله عاشورای 88 و هتک حرمت امام راحل و آتش زدن پرچم عزاداران حسینی به دست فتنه گران اشاره کرد و گفت: آنها بیش از 20 ماه جریان فتنه را حیات بخشیدند اما مردم در 9 دی و 22 بهمن سال گذشته و امسال با بیش از پنجاه میلیون نفر جمعیت به خیابان ها آمدند.

ذوالنور افزود: اما فتنه گران برنامه ریزی کرده بودند که 22 بهمن امسال را به فتنه دیگری تبدیل کنند.

وی گفت: ایادی استکبار وقتی سیاست های خود را در جهان عرب و اسلام در خطر دیدند و با حرکت مردم مسلمان کشورهای مصر، تونس، بحرین، لیبی، الجزایر و یمن مواجه شدند تلاش کردند با طرح فتنه 25 بهمن، اتحاد و یکپارچگی مردم را هدف قرار دهند و سعی کردند ذائقه شیرین مردم را از حرکت عظیم 22 بهمن، تلخ و همچنین از تحرکات اخیر منطقه غافل کنند.

ذوالنور افزود: سران فتنه فکر می کردند جمعیت زیادی را به خیابان ها بکشند اما مردم به فراخوان آنها پاسخی ندادند و انزجار و بریدگی خود را از جریان فتنه و دنباله های استکبار جهانی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند.

وی گفت: آشوبگران 25 بهمن فقط مشتی اراذل و اوباش ناخشنود از انقلاب اسلامی بودند که جیره خوار استکبار هستند و در خیابان انقلاب، خون مردم و خون شهید صانع ژاله و عزیزان دانشجو را به کف خیابان ها ریختند و چنان افتضاحی کردند که حتی برخی خواص که تا آن روز سکوت کرده بودند وقتی دیدند زلف سران فتنه با رژیم صهیونیستی گره خورده است، اعلام برائت کردند.

درخواست مردم ،‌اشد مجازات برای سران فتنه

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: صبر مردم به سر رسیده و درخواست آنان اشد مجازات اسلامی برای سران فتنه است.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور افزود: این مردم بارها و بارها به رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام دادند که همه چیز ما و حیات و هستی ما در راه دفاع از آرمان های امام و ولایت فقیه و تبعیت از ولی فقیه و تحقق فرامین و منویات رهبری بر طَبق اخلاص است.

وی ادامه داد: اعلام می کنیم "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" و این مردم که شعارشان "این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده" است، حرفشان این است که ای مولا و سرور ما ، خودمان را آماده کرده ایم؛ حضور در کف خیابانها که چیزی نیست؛ این مردمی که 230 هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند منتظر اشاره شما هستند که "از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن".

ذوالنور افزود: یکبار دیگر اعلام می کنیم اگر مسئولان مربوط برخورد لازم را نداشته باشند و فتنه گران فراخوانی کنند و کسانی از فتنه گران در کف خیابان ها بخواهند ابراز اندام کنند زیر پای قدرتمند مردم له و نابود می شوند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پیام دوم خود را خطاب به مسئولان تصمیم گیر و مسئولان قوه قضائیه بیان کرد و گفت: از زبان این مردم به رئیس و مسئولان قوه قضائیه اعلام می کنم که تا به حال فرصت دادید و سران فتنه مورد مدارا قرار گرفته اند نه اینکه توان برخورد نداشته اید بلکه اجازه دادید باطن خبیث خود را نشان دهند و با گذشت زمان تار و پود نقاب نفاقی که بر چهره آویزان کردند گسیخته شود تا گذر زمان این نقاب را بپوساند و چهره کریه آنان نمایان شود و اجازه دادید بارش بصیرت مردم گریم نفاق را از چهره سران فتنه بشوید و مدارای اسلامی را رعایت کردید. 

 تا آخرین قطره خون پای دفاع از ولایت فقیه ایستاده ایم

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه سخنان خود در جمع راهپیمایان در میدان انقلاب گفت: تا آخرین قطره خونمان پای آرمان ها ، دفاع و تبعیت از ولایت فقیه ایستاده ایم.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور، آخرین پیام را خطاب به استکبار جهانی بیان کرد و گفت: این مردم پای همه آرمان های خود ایستاده و در عرصه های مختلف امتحان خود را پس داده و تا آخرین قطره خونشان پای آرمان هایشان ایستاده اند.

وی با بیان اینکه آنچه در دنیا در حال اتفاق است به برکت مقاومت مردم ماست اضافه کرد: اگر ما در مصر،‌ تونس و سایر کشورهای اسلامی فریاد الله اکبر می شنویم به برکت این مقاومت است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها