عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نیروهای انقلاب خیانت سران فتنه را به شدت محکوم کردند

نیروهای انقلاب خیانت سران فتنه را به شدت محکوم کردند
شنبه 30 بهمن 1389  07:14 ق.ظ

نیروهای انقلاب با محکوم کردن شدید خیانت سران فتنه ، از دستگاه قضایی خواستند بر اساس قانون و عدالت اسلامی با مسببان این حادثه شرم آور و ضد انقلابی برخورد قاطع کند .

 

رئیس مجلس شورای اسلامی ، اقدام فتنه گران آشوب طلب را خیانت به امنیت و منافع ملی دانست .

به گزارش واحد مرکزی خبر ، لاریجانی افزود : بـا توجه بـه شناختی که بـه کشور و مناطق مختلف و مسایل مرتبط بـا امنیت ملی دارم این اقدامات هیچ توجیه اخلاقی ندارد و تنها موجب ضرر و زیان به منافع ملی بوده است .رئیس مجلس گفت: کار نمایندگان مجلس درمحکومیت اقدامات وقیحانه آشوب طلبان فتنه گر به خاطر منافع ملی کشور بود .

***

رئیس قوه قضائیه گفت: خیانت سران فتنه به نظام اسلامی و آرمانهای بلند امام راحل (ره) و ملت شریف ایران بر همگان روشن است .

آیت الله آملی لاریجانی افزود این گروه از خوارج باید بدانند که نظام اسلامی در عین رأفت و صبرپیشگی، هیچگاه ضربه به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی، تضعیف نظام و اخلال در امنیت کشور و خدشه در حیثیت نظام را تحمل نمی کند . رئیس قوه قضائیه گفت از همه می خواهیم که اجازه دهند قوه قضاییه در چارچوب قانون و با تدبیر و رعایت مصالح کلی نظام به این حوادث رسیدگی کند و مطمئن باشند در این کار کوتاهی نخواهد شد.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: ما راه را بر اطلاعیه پراکنی سران فتنه خواهیم بست و اجازه نمی دهیم بیش از این از تحمل نظام اسلامی سوء استفاده کنند.

***

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه ای تلویزیونی درباره اقدامات غیرقانونی جمعی اغتشاشگر در روز 25 بهمن تأکید کرد: هر اقدامی که با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملکت و خود انسان، و به فتوای امام راحل، حرام است . آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وحدت و انسجام را مهم‌تر از هر چیز دیگری خواند وافزود: اقدامات خلاف قانون و هتاکی مذموم است و همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

***

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: اقدام عده ای در ایجاد فتنه و تخریب در روز 25 بهمن غیرقانونی ، غیرشرعی و شرم آور بوده و به شدت محکوم است.ناطق نوری در مصاحبه ای تلویزیونی افزود: قوه قضائیه باید براساس قانون و عدالت اسلامی با مسببان این حادثه شرم آور و ضد انقلابی برخورد قاطع کند .

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری افزود: اقدام نابخردانه برخی افرادی که روزی کنار ملت و کنار خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران بودند و امروز متاسفانه مقابل ملت و نظام الهی قرار گرفته اند واقعا مایه تاسف و تاثر است.

وی اضافه کرد: این عناصر اگر کمترین هوش سیاسی و غیرت ملی داشتند همه را به راهپیمایی در روز 22 بهمن که روز ملی ماست دعوت می کردند زیرا این روز ،روز ایران و ملت است و همه باید با حضور در جمع چندین میلیونی ملت ضمن دفاع از آرمان های انقلاب، استقلال کشور و آرمان های امام (ره) ، از مردم و قیام ملت مصر هم حمایت می کردند .

***

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با محکوم کردن شدید سران فتنه ، از دوستان انقلاب خواست از تماشاچی بودن خارج شوند زیرا امروز وقت سکوت کردن نیست.محسن رضایی افزود: خواص، نیروهای انقلاب و دوستانی که عنوان می کنند ما جزو نظام جمهوری اسلامی هستیم امروز باید با قدرت به صحنه بیایند. دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به اظهارات مداخله جویانه وزیر امور خارجه امریکا گفت به نمایندگی از نیروهای انقلاب می گویم که خانم کلینتون غلط کرده که دخالت کرده است .

***

شهردار تهران گفت: هر فرد منصفی که حادثه 25 بهمن را مشاهده کرده باشد به ویژه با اطلاعیه و بیانیه ای که صادر شد می فهمد این حرکت یک حرکت ضد انقلابی و مخالف نظام بوده است.قالیباف گفت باید این موضوع در چارچوب قوانین پیگیری شود تا در اینده شاهد چنین حرمت شکنی ها نباشیم. قالیباف افزود : اگر بنا باشد این دشمنی ها را ادامه دهند طبیعتا انقلاب و مردم انقلابی با دشمنان خودشان تعیین تکلیف خواهند کرد.

***

رئیس ‌مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد حرکت 25 بهمن گروهی فریب خورده کاملاً محکوم است و قوه‌قضاییه باید براساس وظایف ذاتی خود نسبت به این حرکت ضدانقلابی اقدام کند. حسن روحانی افزود: حرکت ضداسلامی و ضد ملی 25 بهمن از یک سو می‌خواست فریاد قاطعانه ملت ایران در روز 22 بهمن را تحت‌الشعاع قرار داد و از سوی دیگر وسیله‌ای برای انحراف افکار مردم منطقه از دشمنان اصلی یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی و شکست اخیر آنان گردد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها