عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بروجردی: تحریم ها علیه ایران بی اثر است

بروجردی: تحریم ها علیه ایران بی اثر است
شنبه 30 بهمن 1389  07:19 ق.ظ

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد تحریم های غرب علیه ایران بر اقتصاد اروپا اثرات منفی دارد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر از رم، علا الدین بروجردی در پایان سفر رسمی سه روز هیات پارلمانی ایران از رم به خبرگزاری رسمی ایتالیا (انسا) گفت: ایتالیا با پیروی از سیاست های آمریکا فقط بازار پرمنفعت ایران را از دست خواهد داد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و تداوم گفتگوها با کشورهای غربی گفت: ما با ورود ایتالیا به گروه 1+5 موافق هستیم چرا که بر این باوریم که رم می تواند نقش سیاسی فعال تری ایفا کند.

وی تصریح کرد: همکاری های اقتصادی و تجاری، مبارزه مشترک علیه تروریسم و قاچاق مواد مخدر می توانند به نقاط اشتراک بین دو کشور تبدیل شوند.

بروجردی در جریان دیدار رسمی 3 روزه خود از رم، با وزیر امور خارجه ایتالیا، روسا و جمعی از اعضای کمیسیون های خارجی مجلس نمایندگان و سنا این کشور و همچنین تعدادی از مسئولان و نمایندگان پارلمان این کشور دیدار و گفتگو کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها