عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئیس جمهور: لذت حقیقی در خدمت بی پیرایه به مردم است

رئیس جمهور: لذت حقیقی در خدمت بی پیرایه به مردم است
شنبه 30 بهمن 1389  07:22 ق.ظ

رئیس جمهور بـا تشکر از خدمـات مـدیران و مسوولان در خدمت بـه مردم از مدیران خواست قدر فرصت خدمتگزاری به مردم را بدانند .

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای احمدی نژاد صبح امروز در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی این شهر با بیان اینکه هیچ کاری از خدمت به مردم زیباتر نیست گفت: در مقطعی فـرصت خـدمت یافته ایم که مقطع ورود بشر به دوران جدید است و امروز ملت ایران مأموریتی و نقشی تاریخی را ایفا می کند .

وی با بیان اینکه کاری که امروز اتفاق می افتد تکمیل حلقه هـدایت انبیای الهی است حرکت بشر را هدفمند دانست و گفت : رسیدن انسان بـه قرب الهی و زنـدگی سعادتمندانه از جمله اهداف خلقت است و همه انبیاء برای هدایت بشر به سوی نقطه موعود مبعوث شده اند .

رئیس جمهور خطاب به مدیران گفت : امروز در کشوری خدمت می کنید که در دنیا عزیزترین است نام ایران در دنیا می درخشد و الهام بخش کل بشریت است .

احمدی نژاد بـا تاکید بر این کـه هنوز به نقطه موعود نرسیده ایم گفت: در کشوری زندگی می کنیم که نقطه اتکای همه محرومان جهان است .

رئیس جمهور با بیان اینکه استان بوشهر گلی خوشبوست گفت: مردم استان از هر نظر شایستگی خدمتگزاری را دارند و خدمت به مردم بالاترین عبادت است .

احمدی نژاد گفت: خدمتگزاری مستلزم شناخت مـردم و لازمـه خدمتگزاری حقیقی مالامال شدن دل انسان از محبت مردم است .

آقای احمدی نژاد پیامبر عظیم الشان اسلام را تجلی بخش خدمتگزاری حقیقی به مردم دانست و گفت : لذت حقیقی در خدمت بی پیرایه به مردم است .

وی رابطه بازی را آفت مدیریت دانست و افـزود: تغییر مثبت رویکرد مـوجب بـرکت به کارها و جلوگیری از اسراف می شود .

رئیس جمهور گفت: حرمت بیت المال آنقدر مهم است که امیرمؤمنان با برادر خود هم بدون تبعیض و با عدالت رفتار کرد .

وی اظهار امیدواری کرد استان در زمینه عشق و محبت مدیـران بـه مردم و استفاده صحیح از بیت المال بـه الگویی شایسته در کشور تبدیل شود .

احمدی نژاد با اشاره به مشکلات خانوادگی و اجتماعی کـه امروز دامنگیر جوامع غربی شده افزود: رسیدن به جامعه جهانی مهدوی هدف نهایی حرکت ملت ایران است .

وی داشتن الگوی ایرانی اسلامی توسعه را ضامن رسیدن بـه جامعه ای سعادتمند دانست که در آن کرامت و تقوا محترم است .

رئیس جمهور گفت: براساس مصوبه شورای عـالی انقلاب فرهنگی همه طرح هـا باید پیوست فرهنگی داشته باشد و اجرای این مهم موجب تقویت انسجام فرهنگی در جامعه می شود .

احمدی نژاد افزود: همه ایرانیان در استفاده منطقی از امکانات و پرهیز از اسراف است .

رئیس جمهور با بیان اینکه فرهنگ متعالی ایرانیان ازطریق بوشهر به دیگر نقاط جهان منتقل شده است گفت: استان از نظر زمانی از مراکز فرهنگ ، هنر و اندیشه بوده است .

احمدی نژاد پرهیز از اسراف و استفاده حداکثری از امکانات مـوجود را از ویژگی های فرهنگ مدیریت ایرانی دانست وافزود : بازگشت به سنت های اصیل ایرانی باعث بهره گیری بیشتر از امکانات می شود .

رئیس جمهور در پایان ، برگزاری جلسات منظم کارشناسی برای تدوین الگوی مدیریت را لازم دانست و گفت: رسیدن به این مهم اگر چه در ابتدا مشکل است اما پایان خوبی دارد .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها