عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آموزش وحشتناک تیراندازی در ارتش ترکیه + فیلم

آموزش وحشتناک تیراندازی در ارتش ترکیه + فیلم
شنبه 30 بهمن 1389  07:31 ق.ظ

در یکی از یگانهای ویژه ارتش ترکیه برای اموزش تیراندازی ، از شیوه وحشتناکی استفاده می شود.

 
 

به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر ، اخیرا تصاویری از اموزش تیراندازی در ارتش ترکیه منتشر شده که جنجال افرین شده است.

در این تصاویر ، یک افسر نظامی ارتش ترکیه در حالی دیده می شود که سیبل هدف را در میان افراد تحت امرش قرار داده است ودر حالی که انها در اطراف این هدف ایستاده اند و با ان فاصله ای ندارند، به سمت هدف تیراندازی می کند.

این افسر ارتش ترکیه درحالی به سمت هدف تیراندازی می کند که سربازان بینوا از ترس اصابت گلوله به انها به خود می لرزند. این نظامی ارتش ترکیه در حالتهای عجیب و غریبی تیراندازی می کند که ترس سربازان را از خطارفتن تیرهایش بیشتر می کند.

 استدلال این افسر ارتش ترکیه ان است که اگر نظامیان جرات کافی نداشته باشند نمی توانند در ارتش حضور داشته باشند. وجدی گونول، وزیر دفاع ترکیه نگرانی خودش را درباره انتشار این تصاویر اعلام و تصریح کرده است مساله را پیگیری می کند.

ارتش ترکیه یک یگان ویژه به نام کلاه سبزهای مارون دارد که در اموزشها به نیروهای ان از چنین شیوه های تیراندازی استفاده می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها