عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جزئیات اعلام نتایج و پذیرش آزمون دستیاری

جزئیات اعلام نتایج و پذیرش آزمون دستیاری
شنبه 30 بهمن 1389  08:14 ق.ظ

حدود 16 درصد داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری پذیرفته می شوند که نسبت به سال گذشته این درصد افزایش داشته است تعداد داوطلبان نیز نسبت به سال گذشته 900 نفر کاهش داشت.
مهر- معاون آموزشی وزارت بهداشت از پذیرش 16 درصد داوطلبان دستیاری خبر داد و گفت: گزارش های حوزه های امتحانی نشان می دهد که آزمون دستیاری در صحت کامل برگزار شده است.

دکتر محمدعلی محققی افزود: حدود 16 درصد داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری پذیرفته می شوند که نسبت به سال گذشته این درصد افزایش داشته است تعداد داوطلبان نیز نسبت به سال گذشته 900 نفر کاهش داشت.

وی افزود: با پیش بینی ها و دقت مضاعفی که در برگزاری آزمون دستیاری در سال جاری بکار گرفته شد، آزمون در صحت کامل برگزار شد تسهیلاتی نیز در حوزه ها برای داوطلبان در نظر گرفته شده بود و همزمان با کاهش تعداد حوزه ها، مراقبت ها نیز افزایش پیدا کرد.

معاون وزیر بهداشت یادآور شد: کیفیت آزمون دستیاری دوره سی و هشتم با شیوه های متعدد افزایش یافته است که از ویژگی های آن می توان به ارتقای کیفی در طراحی سئوالات، استفاده از طیف وسیع تری از اساتید به ویژه اساتید در شهرستانها و استفاده از بانک سئوالات اشاره کرد.

محققی اظهار داشت: جنبه های حفاظتی آزمون، قرنطینه کامل و انتقال دفترچه های سئوالات با شیوه های کاملاً حفاظت شده و همکاری نیروی انتظامی در این زمینه از دیگر ویژگی های ارتقای کیفیت آزمون در این دوره بود.

معاون وزیر بهداشت درباره زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی گفت: ما ترجیح می دهیم که با بررسی های متقن و کامل نتایج اعلام شود اما پیش بینی اولیه این است که کارنامه و نتیجه اولیه تا پایان سال اعلام شود و در غیر این صورت در نتایج در فروردین ماه سال 90 اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان همچون سالهای گذشته امکان انتخاب 100 رشته محل را در صورت پذیرفته شدن در مرحله اول دارند.

به گزارش مهر، سی و هشتیمن دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی 28 بهمن ماه 89 با شرکت 15 هزار و 182 داوطلب در 18 شهر برگزار شد.

 
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34220
محل سکونت : اصفهان
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها