عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي تيم واليبال ابومسلم: اشتباه داور 4 بازيكن تيم را از بازي خارج كرد

سرمربي تيم واليبال ابومسلم: اشتباه داور 4 بازيكن تيم را از بازي خارج كرد
شنبه 30 بهمن 1389  09:22 ق.ظ

سرمربي تيم واليبال ابومسلم خراسان پس از شكست تيمش مقابل تيم پيكان تهران گفت: داور در وقت دوم تمركز تيم را به هم ريخت و ما ديگر نتوانستيم به بازي بازگرديم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، جبار قوچان‌نژاد در جمع خبرنگاران افزود: ابومسلم بازي خوبي ارائه داد و در وقت اول از پيكان پيش افتاديم و حتي مي‌توانستيم پيروز شويم اما در وقت دوم بازي، داور يك امتياز محرز را به اشتباه به نفع حريف اعلام كرد و همين اشتباه او باعث شد بازيكنان ما عصبي شده و عملا 4 بازيكن ما با اين كار او از بازي خارج شدند.

وي ادامه داد: پوركاشيان، داور بازي همواره از اين اشتباهات دارد و با اين كارهايش در شهرستان‌ها تيم‌هاي شهرستاني را اذيت مي‌كند.

قوچان‌نژاد تاكيد كرد: براي تيم پيكان احترام زيادي قائليم. اين تيم بازيكنان بزرگي دارد و اين شكست چيزي از ارزش‌هاي تيم ابومسلم و بازيكنان جوان آن كم نخواهد كرد.

وي افزود: ما مقابل قهرمان آسيا بازي مي‌كرديم و استرس حاكم بر بازيكنان تيم طبيعي بود.

سرمربي تيم واليبال ابومسلم خراسان در پاسخ به سوالي در خصوص مشكلات مالي تيمش نيز گفت: واليبال خراسان رضوي اكنون شرايط ويژه‌اي را تجربه مي‌كند و من در دو دهه اخير چنين حجم زيادي از تماشاچي را در سالن مهران نديده بودم و اگر اين روند ادامه يابد شايد مجبور شويم بازي‌هايمان را در سالن بزرگتري برگزار كنيم و اميدوارم با حل شدن مشكلات تيم روند رو به رشد آن قطع نشود.

وي افزود: اميدوارم باشگاه در هفته آينده بخشي از قرارداد بازيكنان را پرداخت كند تا ما بتوانيم با روحيه بهتر كار كنيم و در پايان دور اول مسابقات ليگ جزو 5 تيم صعود كننده به مرحله بعد باشيم.

سرمربي تيم واليبال ابومسلم خراسان در ادامه درباره انتخاب سرمربي تيم ملي واليبال نيز گفت: اكنون دو نام بزرگ براي تيم ملي مطرح هستند و اميدوارم شرايط طوري نشود كه نام اين دو نفر برده شود اما در نهايت فرد ديگري سرمربي تيم ملي شود.

وي افزود: مربيان بزرگ مي‌توانند به رشد واليبال ايران كمك كنند، در صورتي كه همه امكانات و ابزار لازم را در اختيارشان قرار دهيم و از آنها حمايت كنيم. ضمن اينكه اگر مي‌خواهيم واليبال كشور در سطح جهاني تثبيت شود، بايد به اين مربيان بزرگ وقت دهيم تا در دراز مدت واليبال ما را بسازند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها