عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

عمران‌زاده: در نيمه دوم برتر از نفت بوديم

عمران‌زاده: در نيمه دوم برتر از نفت بوديم
شنبه 30 بهمن 1389  09:29 ق.ظ

مدافع تيم استقلال تهران گفت: در نيمه اول خواسته‌هاي مربيان را به درستي انجام نداديم اما نيمه دوم برتر از حريف بوديم.

حنيف عمران‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره بازي تيمش مقابل نفت تهران بيان كرد: تيم ما در نيمه اول آنطور كه بايد و شايد به خواسته‌هاي فني مربيان توجه نكرد و نتوانستيم به درستي توصيه‌هاي فني را در زمين پياده كنيم.

وي افزود: پس از اينكه يك گل به ثمر رسانديم، نفت تهران با حمله‌هاي خود توانست گل مساوي را وارد دروازه ما كند اما در نيمه دوم برتر از حريف بوديم و توانستيم با دو گل ديگر به حق‌مان برسيم.

او ادامه داد: انشاءالله اين روند را ادامه بدهيم و بتوانيم به آن چيزي كه شايستگي‌اش را داريم كه همان قهرماني در ليگ برتر است، دست پيدا كنيم.

عمران‌زاده درباره وظيفه خود در اين بازي گفت: در دفاع وظيفه داشتم مهاجمان نفت را يارگيري كنم. تلاش كردم در طول بازي خواسته‌هاي مربيان را پياده كنم و از اينكه آمار گل‌هاي خورده ما پايين است خوشحالم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها