عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استاندار: با ايجاد بستر، لرستان سهم زيادي در اعتلاي فرهنگ و هنر كشور ايفا خواهد كرد

استاندار: با ايجاد بستر، لرستان سهم زيادي در اعتلاي فرهنگ و هنر كشور ايفا خواهد كرد
شنبه 30 بهمن 1389  09:30 ق.ظ

استاندار لرستان در بازديد از اداره كل ارشاد اسلامي گفت: سرمايه‌گذاري در امور فرهنگي از مهمترين و سودمندترين سرمايه گذاري‌ها است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه لرستان، دکتر حبيب الله دهمرده در اين بازديد با تأكيد بر اين كه سرمايه‌گذاري در امور فرهنگي از مهمترين و سودمندترين سرمايه گذاري ها است تصريح كرد: معمولاً كارهاي فرهنگي زمان بر هستند و اگر امروز يك كار فرهنگي شروع شود بايد در درازمدت انتظار نتيجه آن را داشت.

وي افزود: نظام اسلامي و انقلاب، ماهيت فرهنگي دارد و پس از انقلاب هم سرمايه‌گذاري خوبي در زمينه فرهنگ به خصوص فرهنگ ديني شده است .

دكتر دهمرده با بيان اين كه هدف همه، تعالي استان و كشور است گفت: نخبگان، علما، فرهيختگان و اهالي رسانه و مطبوعات زمينه و بستر لازم براي توسعه همه جانبه و پايدار لرستان در حوزه فرهنگ و هنر را فراهم كنند.

وي اظهار كرد: لرستان به عنوان يكي از استان‌هاي تاريخي و بزرگ كشور، داراي ظرفيت‌هاي مناسبي در حوزه‌هاي فرهنگي و هنري است كه با ايجاد بسترهاي لازم، سهم زيادي در رشد و اعتلاي فرهنگ و هنر كشور ايفا خواهد كرد.

استاندار لرستان برگزاري دوره‌هاي آموزشي را راهكار مناسبي براي ارتقاء بهره‌وري و كارآمدي هر سيستمي دانست و افزود: انجام كارها به نحو مطلوب مستلزم به روز كردن دانش نيروهاي انساني است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها