عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

سرمربي تيم واليبال ارتعاشات: ولاسكو از پرندي بهتر است

سرمربي تيم واليبال ارتعاشات: ولاسكو از پرندي بهتر است
شنبه 30 بهمن 1389  09:32 ق.ظ

علي نقدي درباره كادر فني تيم ملي واليبال گفت: ژوليو ولاسكو كارنامه درخشاني دارد و به نظر من نسبت به پرندي گزينه بهتري براي هدايت تيم ملي واليبال است.

سرمربي تيم واليبال ارتعاشات در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: بايد شرايط مناسب را براي مربي تيم‌هاي ملي ايجاد كنيم. مربي پروازي به درد و اليبال ايران نمي‌خورد. فدراسيون واليبال نبايد تنها به دنبال اسامي بزرگ بگردد. بلكه بايد امكانات و شرايط مورد نياز يك مربي‌ تراز اول را نيز در تيم ملي ايجاد كند. هر دو گزينه مورد نظر فدراسيون چهره‌هاي نامدار و سرشناس واليبال جهان هستند اما به نظر من ژوليو ولاسكو براي هدايت تيم ملي از پرندي بهتر است. ولاسكو كارنامه درخشاني دارد و يكي از مربيان صاحب سبك در واليبال جهان است. من با همكارانم و كارشناسان واليبال درباره انتخاب سرمربي جديد تيم ملي گفت‌وگو كرده‌ام و بيشتر كارشناسان واليبال ولاسكو را به عنوان سرمربي تيم ملي پيشنهاد مي‌كنند.

نقدي درباره برخي شايعات درباره دوپينگ بازيكنان ارتعاشات خاطرنشان كرد: كساني كه اين صحبت‌ها را مي‌كنند، قدري به تيم ما كم لطف هستند. سوال من از آنها اين است كه ورزش را براي چه مي‌خواهيم. آيا نبايد جنبه شكست داشته باشيم. من از جامعه واليبال خواهش مي‌كنم قدري آستانه تحمل خود را بالا ببرند. در گيم آخر بازي مقابل كرمان تيم ما با نتيجه 14-10 از حريف عقب بود.

بازيكنان ما توانستند شش پوئن حساس بگيرند و بازي را به نفع خود تمام كنند. پس از پايان اين ديدار هنوز تيم ما در حال شادي بود كه ديدم مسول دوپينگ دست بازيكن ما را مي‌كشد. به او گفتم اجازه بدهيد او پس از اين پيروزي شيرين خوشحالي كند، بعد از او تست بگيريد.

وي افزود: متاسفانه كاشف به عمل آمد كه اساسا قرار بود از يك بازيكن ديگر تيم ما تست بگيرند اما پس از بازي نظرشان عوض شد . اميدوارم قدري منصفانه‌تر در مورد واليبال صحبت كنيم و بدون دليل تيم‌هاي ديگررا متهم نكنيم.

نقدي درباره شرايط تيمش در دور برگشت يادآور شد: بدنه تيم ارتعاشات بسيار جوان است. ما تمرينات بسيار خوبي انجام مي‌دهيم و تنها كم تجربگي بازيكنان تيم ما موجب شد تا درچند بازي نتيجه نگيريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها