عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

معاون بنياد مسکن انقلاب اسلامي: ساليانه350 هزار مسکن روستايي در کشور سنددار مي‌شود

معاون بنياد مسکن انقلاب اسلامي: ساليانه350 هزار مسکن روستايي در کشور سنددار مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  10:12 ق.ظ

معاون پشتيباني و امور هماهنگي استان‌هاي بنياد مسکن انقلاب اسلامي گفت: ساليانه 350 هزار واحد مسکن روستايي در کشور توسط بنياد مسکن انقلاب اسلامي سنددار مي‌شوند.

به گزراش ايسنا، هادي درفشي در مراسم معارفه مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامي استان البرز با اعلام اين خبر گفت: صدور سند براي زمين‌ها و واحدهاي مسکوني روستايي عاملي در جهت معکوس شدن روند مهاجرت از روستاها است و در اين راستا مقرر شده ساليانه 350 هزار مسکن روستايي در کشور سنددار شوند.

وي با اشاره به ويژگي‌هاي باغ شهرها افزود: دارا بودن امکانات زيست‌گاهي تابستانه و تفرجگاه‌هاي طبيعي و قدرت توليدکنندگي بالا در بخش صنعتي با استفاده از پتانسيل‌هاي طبيعي از ويژگي‌هاي باغ شهرهاست که مصوب شده احداث اين نوع شهرها از سال آينده در کشور آغاز شود.

درفشي خاطرنشان کرد: درزمينه احداث باغ شهرها در کشور استان البرز بايد در اولويت باشد چراکه اين استان قابليت تبديل شدن به باغ شهر را دارد.

معاون پشتيباني و امور هماهنگي استان‌هاي بنياد مسکن انقلاب اسلامي اقدامات دولت نهم و دهم را در مورد ارائه وام نوسازي مسکن به روستائيان بي‌نظير دانست و گفت:10 ميليون تومان وام نوسازي به هر واحد مسکوني روستائي اختصاص مي يابد ولي در بين روستائيان متقاضي زيادي براي دريافت اين وام وجود ندارد و بايد در اين زمينه اطلاع رساني شود.

درفشي در پايان از توزيع 6.7 ميليارد دلار اعتبار نوسازي توسط بانک‌ها در بين روستائيان خبر داد و گفت: بايد توزيع اين اعتبارات به صورت وام در بين روستائيان مناطق زلزله خيز به ويژه استان البرز و تهران دراولويت باشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها