عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

حسين آشنا: بازيكنان وظايف‌شان را درست انجام ندادند

حسين آشنا: بازيكنان وظايف‌شان را درست انجام ندادند
شنبه 30 بهمن 1389  10:13 ق.ظ

دروازه‌بان تيم نفت تهران گفت: اگر بازيكنان شرح وظايفي كه كادرفني به آنها محول كرده بود را به درستي انجام مي‌دادند مي‌توانستيم حتي برنده بازي هم باشيم.

حسين آشنا پس از باخت 3 بر يك تيمش در مقابل استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: بازي خوبي انجام داديم و در دقايقي از مسابقه خيلي خوب بوديم اما در دقايقي هم به علت اينكه بعضي از بازيكنان شرح وظايفي كه كادرفني به آنها محول كرده بود را فراموش كرده بودند، نتوانستيم خوب بازي كنيم. همين امر باعث شد كه 3 گل از تيم استقلال دريافت كنيم.

وي افزود: اگر بازيكنان شرح وظايف‌شان را به درستي انجام مي‌دادند، مي‌توانستيم حتي برنده بازي هم باشيم. سردرگمي كه در حين جريان بازي بازيكنان دچار آن شده بودند، باعث شد نتوانيم به هدفي كه داشتيم برسيم.

دروازه‌بان نفت تهران در مورد رنگ لباسش كه قرمز بود بيان كرد: پيراهن قرمزي كه پوشيده بودم به اين دليل نبود كه جلوي استقلال بازي مي‌كردم بلكه رنگي بود كه از قبل به من داده بودند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها