عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حجت‌الاسلام بنايي درگفت‌وگوباايسنا: *هيچ ترديدي براي محكوميت فتنه‌گران وجود ندارد

حجت‌الاسلام بنايي درگفت‌وگوباايسنا: *هيچ ترديدي براي محكوميت فتنه‌گران وجود ندارد
شنبه 30 بهمن 1389  10:14 ق.ظ

يك عضو كميسيون اصل نود مجلس شوراي اسلامي، با بيان اين‌كه پس از اتفاقات روز 25 بهمن ديگر جاي هيچ‌گونه تعلل و ترديدي در محكوميت موسوي و موضع‌گيري نسبت به اقدامات فتنه‌گران وجود ندارد، گفت: اين اقدامات از نظر كساني كه به آموزه‌هاي امام (ره) پايبند هستند، محكوم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمين علي بنايي، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به اين‌كه حوادثي كه در روز دوشنبه اتفاق افتاد براي همه كساني كه ناظر به وقايع انقلاب هستند حجت را تمام كرد، افزود: ملت ايران به خوبي كساني را كه بر طبل اختلاف مي‌كوبند و آب بر آسياب دشمن مي‌ريزند، شناخته است.

وي خاطرنشان كرد: پس از 22 بهمن و حضور حماسي مردم در حمايت از مردم انقلابي مصر و برگزاري جشن نابودي مبارك، عده‌اي براي اين‌كه فشار را از روي اسرائيل و آمريكا كم كنند اين اقدامات را انجام دادند و اين همان آموزه امام(ره) را به ما يادآوري كرد كه ببينيد هر كاري مي‌كنيد اگر دشمن از آن رضايت دارد و خشنود مي‌شود بدانيد كه اين كار به نفع آنهاست.

نماينده مردم قم در خانه ملت، با بيان اين‌كه در اقدامات و اتفاقات روز دوشنبه نيز كارهايي كه كردند سبب خوشحالي دشمنان شد، گفت: مردم به اين پي بردند كه عملكرد سران فتنه و دعوت آنها مطلقا در رديف خواسته‌هاي ملت نبود، بلكه به نفع دشمنان و سبب خوشحالي آنها شد.

بنايي تصريح كرد: كاري كه روز دوشنبه انجام شد ملت ايران را هم‌چنان در راه امام و مقام معظم رهبري و پيمان خود با شهيدان استوارتر كرد كه ان‌شاءالله اين توطئه نيز از بين خواهد رفت و ملت ايران در آستانه دهه چهارم انقلاب با سرافرازي آن را پشت سر خواهد گذاشت.

اين عضو كميسيون اصل نود مجلس، يادآور شد: اين اقدامات از نظر كساني كه به آموزه‌هاي امام (ره) پايدار هستند محكوم است و هيچ جريان بينابيني در محكوميت اين اتفاقات وجود ندارد، چرا كه در غير اين صورت دشمن را خوشحال كرده است.

وي هم‌چنين با بيان اين‌كه قوه قضاييه بايد بر اساس ملاك‌ها و ضوابطي كه وجود دارد و با توجه به اسناد زيادي كه وجود دارد اقدام كرده و به خواسته‌هاي ملت توجه كند، افزود: البته تدبير قوه قضاييه تاكنون اين بود كه آگاهي مردم نسبت به ريشه‌هاي اصلي جريان فتنه بيشتر شود و ابهامات براي آنها روشن گردد؛ اما اكنون ديگر ملت ايران با بصيرت به اين نتيجه رسيده‌اند كه اين افراد به هيچ‌وجه در صراط مستقيم قرار نمي‌گيرند، بايد اقدام قاطع و قانوني در محاكمه و مجازات آنها به عمل آيد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها