عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

همايش "نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان؛فرصت‌ها و چالش‌ها" آغاز به كار كرد

همايش "نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان؛فرصت‌ها و چالش‌ها" آغاز به كار كرد
شنبه 30 بهمن 1389  10:16 ق.ظ

همايش دو روزه "نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان؛ فرصت‌ها و چالش‌ها" صبح امروز آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي خارجي ايسنا، همايش دو روزه نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان فرصت‌ها و چالش‌ها صبح امروز ـ شنبه ـ با حضور محمود احمدي‌نژاد رييس‌جمهور كشورمان، اسفنديار رحيم مشايي جانشين رييس‌جمهور در شوراي عالي ايرانيان خارج از كشور، ‌بقايي رييس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري،جوانفكر مشاور رييس جمهور،برخي از نمايندگان مجلس و ديگر مقامات و همچنين بيش از 400 ميهمان داخلي و خارجي در مركز همايش‌هاي بين‌المللي جزيره كيش برگزار مي‌شود.

قرار است در اين همايش محمود احمدي‌نژاد رييس‌جمهور كشورمان در مراسم افتتاحيه به ايراد سخنراني بپردازد.

در اين همايش بيش از 100 ميهمان خارجي از كشورهاي آمريكا، اروپا، كانادا، ‌استراليا و آسيا شركت كرده و همچنين بيش از 250 متخصص ايراني در داخل كشور نيز در اين همايش حضور مي‌يابند و قرار است 60 مقاله به صورت كتابچه‌اي به دو زبان انگليسي و فارسي ارائه شود.

در اين همايش ميزگردهايي در حوزه‌هاي فناوري‌هاي نانو، زيستي ، هوافضا ، انرژي‌هاي نو، ميكروالكترونيك و فناوري‌هاي اطلاعات و ارتباطات و علوم شناختي برگزار مي‌شود و قرار است 24 ميزگرد در حاشيه اين همايش برگزار شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها