عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

وحيد طالب‌لو: پيروزي حق ما بود و به آن رسيديم

وحيد طالب‌لو: پيروزي حق ما بود و به آن رسيديم
شنبه 30 بهمن 1389  10:17 ق.ظ

دروازه‌بان تيم استقلال گفت: اميدوار هستم با كمك تمامي بازيكنان در بازيهاي ديگر نيز بتوانيم گل‌هاي خورده خود را پايين نگه داريم.

وحيد طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره عملكرد هم‌تيمي‌هايش مقابل نفت تهران اظهار كرد: در طول 90 دقيقه بازي تيم نفت را تحت فشار قرار داده بوديم و به همين دليل به حق‌مان كه پيروزي پرگل 3 بر يك بود،‌ رسيديم.

وي افزود: بايد در اين بازي پيروز مي‌شديم تا با توجه به برد سپاهان مقابل پاس همدان، بتوانيم دومي خود را در جدول تثبيت كنيم.

او همچنين درباره شادي عجيبش پس از به ثمر رسيدن گل سوم استقلال گفت: قبل از اينكه پيروزي ما با 3 گل قطعيت پيدا كند، تصميم گرفتم اين شادي را نشان بدهم. فكر نمي‌كنم اين حركت من مشكل خاصي داشته باشد.

دروازه‌بان تيم استقلال گفت: اميدوار هستم بازيكنان هديه خوبي به هواداران استقلال كه در اين هواي سرد به ورزشگاه آمدند، داده باشند و آنها با دلگرمي خاصي به خانه‌هايشان برگردند. همچنين آرزو مي‌كنم در بازيهاي آينده نيز اين تماشاگران با حضور خودشان در ورزشگاه تيم ما را حمايت كنند.

وي در مورد گلي كه در اين بازي خورد عنوان كرد:‌ همان‌طور كه وقتي يك تيم به گل مي‌رسد حاصل تلاش تمام بازيكنان تيم است، وقتي كه گل هم مي‌خورد همه مقصرند و نمي‌توان گفت كه مقصر من بودم يا مدافعان. اميدوار هستم با كمك تمامي بازيكنان در بازيهاي ديگر نيز بتوانيم گل‌هاي خورده خود را پايين نگه داريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها