عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

گيگز: بزرگترين خوش‌شانسي‌ام حضور در منچستر‌يونايتد است

گيگز: بزرگترين خوش‌شانسي‌ام حضور در منچستر‌يونايتد است
شنبه 30 بهمن 1389  10:25 ق.ظ

به نقل از ديلي‌استار، رايان گيگز اظهار داشت: از زماني كه در اواخر دهه هشتاد به عضويت منچستريونايتد در آمدم، تاكنون كه بازيكن تحت قرارداد با من‌يونايتد هستم، هميشه و در همه حال خواسته‌ام، ارتباط و وابستگي‌ام را با تيم حفظ كنم. هميشه خواستم بازيكن تيم باقي بمانم. هيچ گاه به فكر خروج از اولدترافورد نبودم. از اين بابت بزرگترين موهبت به من روي كرد. 
اين اظهارات توسط بازيكن 37 ساله ولزي لحظاتي پس از امضاي قرارداد جديدش با تيم تحت رهبري سرآلكس فرگوسن بيان شد. اسطوره تعصب و محبوبيت منچستري‌ها كه ابتداي سال 1990 اولين قرارداد رسمي خود را براي تيم بزرگسالان به امضا رساند، در مدتي بيش از دو دهه توانست در 862 بازي براي سرخ‌پوشان به ميدان رود و افتخار كسب كند. 
گيگز كه روز قبل قراردادي تا تابستان سال 2012 امضا كرد، افزود: با امضاي قراردادي جديد، مي‌كوشم بازهم به تيم كمك كنم چون خودم را مديون منچستر مي‌دانم. 
وي تصريح كرد: تا پايان قراردادم روزهاي بسيار دل‌انگيزي را تجربه خواهم كرد زيرا مي‌توانم تجربياتم را بازهم در اختيار جوانان بيشماري قرارداده و در افتخارات تازه، سهيم شوم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها