عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سال 90 سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است

سال 90 سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است
شنبه 30 بهمن 1389  10:29 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي فرمانداري قاين، حجت‌الاسلام موسي قرباني صبح امروز در جلسه شوراي اداري قاين اظهار داشت: سال آينده سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است كه كارخانه زرشك و كنسانتره قاين در سال آينده افتتاح مي‌شود. 
وي با تبريك هفته وحدت، ميلاد حضرت رسول اكرم(ص) و ولادت حضرت امام صادق(ع) گفت: نكات اشتراك ما با اهل تسنن مسايل سياسي و اجتماعي است. 
نماينده مردم قاين در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: بايد همدلي بين شيعه و سني در برابر دشمن مشترك كه اسلام را نشانه گرفته است افزايش يابد. 
قرباني با اشاره به خودكشي فتنه‌گران، ادامه داد: مثل روز روشن است كه آنها به دنبال مسايل ديگري هستند و حاميان اصلي مبارك امروز مدافعان جنبش فتنه شده‌اند. 
وي افزود: اعضاي مجلس با 237 امضا محاكمه سران فتنه را خواستار شدند و به اميد خدا مراسم ختم و ترحيم فتنه‌گران در پيش است. 
فرماندار قاين نيز با تبريك هفته وحدت اختلاف بين شيعه و سني را در بخش‌هاي دانشگاهي دانست و گفت: به عنوان اعضاي شوراي اداري اين حركت فتنه‌گران در 25 بهمن را محكوم مي‌كنيم. 
غلامعلي حبيبي‌منش افزود: آمريكا و دشمنان ايران به دنبال اين هستند كه با انجام چنين حركاتي، انقلاب را نزد كشورهاي ديگر كم‌رنگ كنند. 
وي تصريح كرد: اين انقلاب تا كنون حركات بسياري را مشاهده كرده است و چنين حركاتي سبب خلوص انقلاب مي‌شود. 
حبيبي‌منش با تأكيد بر اينكه مسئولان بايد در فعاليت‌هاي مذهبي شركت كنند، يادآور شد: مديران دولت بايد دولت را الگو كرده و فعاليت‌هاي خود را گزارش كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها