عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سال 90 سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است

سال 90 سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است
شنبه 30 بهمن 1389  10:29 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي فرمانداري قاين، حجت‌الاسلام موسي قرباني صبح امروز در جلسه شوراي اداري قاين اظهار داشت: سال آينده سال به ثمر رسيدن اهداف دولت است كه كارخانه زرشك و كنسانتره قاين در سال آينده افتتاح مي‌شود. 
وي با تبريك هفته وحدت، ميلاد حضرت رسول اكرم(ص) و ولادت حضرت امام صادق(ع) گفت: نكات اشتراك ما با اهل تسنن مسايل سياسي و اجتماعي است. 
نماينده مردم قاين در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: بايد همدلي بين شيعه و سني در برابر دشمن مشترك كه اسلام را نشانه گرفته است افزايش يابد. 
قرباني با اشاره به خودكشي فتنه‌گران، ادامه داد: مثل روز روشن است كه آنها به دنبال مسايل ديگري هستند و حاميان اصلي مبارك امروز مدافعان جنبش فتنه شده‌اند. 
وي افزود: اعضاي مجلس با 237 امضا محاكمه سران فتنه را خواستار شدند و به اميد خدا مراسم ختم و ترحيم فتنه‌گران در پيش است. 
فرماندار قاين نيز با تبريك هفته وحدت اختلاف بين شيعه و سني را در بخش‌هاي دانشگاهي دانست و گفت: به عنوان اعضاي شوراي اداري اين حركت فتنه‌گران در 25 بهمن را محكوم مي‌كنيم. 
غلامعلي حبيبي‌منش افزود: آمريكا و دشمنان ايران به دنبال اين هستند كه با انجام چنين حركاتي، انقلاب را نزد كشورهاي ديگر كم‌رنگ كنند. 
وي تصريح كرد: اين انقلاب تا كنون حركات بسياري را مشاهده كرده است و چنين حركاتي سبب خلوص انقلاب مي‌شود. 
حبيبي‌منش با تأكيد بر اينكه مسئولان بايد در فعاليت‌هاي مذهبي شركت كنند، يادآور شد: مديران دولت بايد دولت را الگو كرده و فعاليت‌هاي خود را گزارش كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها