عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا‌

برگزاري نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا‌
شنبه 30 بهمن 1389  10:30 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي، معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي اظهار داشت: اين دوره به منظور ارتقاي دانش تجاري، آگاهي از فرآيند واردات كالا به صورت الكترونيكي، آشنايي با الزامات و ضوابط فني و اطلاع‌رساني برگزار شد. 
مهدي ماهگلي افزود: كليه مديران واحدهاي توليدي، صنعتي و بانك‌ها، كارشناسان مرتبط، تجار و بازارگانان در نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا به مدت هشت ساعت حضور داشتند. 
وي افزود: اين دوره با همكاري سازمان بازرگاني خراسان جنوبي و اتاق بازرگاني و صنايع و معادن بيرجند برگزار شد كه در آن معاون اداره كل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه و تجارت ايران به بيان اهميت و لزوم آشنايي و استفاده از اين سيستم با توجه به تفويض اختيار استان‌ها پرداخت و به صورت اينترنتي و كاربردي آموزش لازم در سيستم ثبتارش ارايه شد. 

*سيستم الكترونيكي ثبت سفارشات واردات كالا در راستاي نهضت خدمت‌رساني است 
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي تصريح كرد: سيستم الكترونيكي ثبت سفارشات واردات كالا در راستاي نهضت خدمت‌رساني از ابتداي سال 1387 به صورت تدريجي شكل گرفته است و در نهايت در سال گذشته به صورت صددرصد الكترونيكي آغاز به كار كرده است. 
ماهگلي يادآور شد: در اين سيستم متقاضيان ثبت سفارش اعم از حقيقي و حقوقي مي‌توانند با مراجعه به وب سايت sabtaresh.tpo.ir ثبت‌نام كرده و با دريافت كدكاربري و رمز عبور شخصي از طريق اين سايت سفارشات واردات خود را به صورت 24 ساعته و در هر مكاني كه به شبكه جهاني اينترنت دسترسي داشته باشند ثبت كنند. 

*كليه پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه از طريق اين سيستم ميسر است 
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي تصريح كرد: كليه پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه و دريافت تأييديه ثبت سفارش از طريق اين سيستم ميسر است. 
ماهگلي افزود: متقاضيان پس از اطلاع از تكميل مراحل اداري ثبت سفارش، بايد به مراكز ثبت سفارش ايجاد شده در هر استان مراجعه كرده و پس از پرداخت كارمزد و تحويل اصل مدارك مورد نياز تأييديه ثبت سفارش خود را دريافت كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها