عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

برگزاري نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا‌

برگزاري نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا‌
شنبه 30 بهمن 1389  10:30 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي، معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي اظهار داشت: اين دوره به منظور ارتقاي دانش تجاري، آگاهي از فرآيند واردات كالا به صورت الكترونيكي، آشنايي با الزامات و ضوابط فني و اطلاع‌رساني برگزار شد. 
مهدي ماهگلي افزود: كليه مديران واحدهاي توليدي، صنعتي و بانك‌ها، كارشناسان مرتبط، تجار و بازارگانان در نخستين دوره ثبت سفارشات الكترونيكي كالا به مدت هشت ساعت حضور داشتند. 
وي افزود: اين دوره با همكاري سازمان بازرگاني خراسان جنوبي و اتاق بازرگاني و صنايع و معادن بيرجند برگزار شد كه در آن معاون اداره كل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه و تجارت ايران به بيان اهميت و لزوم آشنايي و استفاده از اين سيستم با توجه به تفويض اختيار استان‌ها پرداخت و به صورت اينترنتي و كاربردي آموزش لازم در سيستم ثبتارش ارايه شد. 

*سيستم الكترونيكي ثبت سفارشات واردات كالا در راستاي نهضت خدمت‌رساني است 
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي تصريح كرد: سيستم الكترونيكي ثبت سفارشات واردات كالا در راستاي نهضت خدمت‌رساني از ابتداي سال 1387 به صورت تدريجي شكل گرفته است و در نهايت در سال گذشته به صورت صددرصد الكترونيكي آغاز به كار كرده است. 
ماهگلي يادآور شد: در اين سيستم متقاضيان ثبت سفارش اعم از حقيقي و حقوقي مي‌توانند با مراجعه به وب سايت sabtaresh.tpo.ir ثبت‌نام كرده و با دريافت كدكاربري و رمز عبور شخصي از طريق اين سايت سفارشات واردات خود را به صورت 24 ساعته و در هر مكاني كه به شبكه جهاني اينترنت دسترسي داشته باشند ثبت كنند. 

*كليه پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه از طريق اين سيستم ميسر است 
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني خراسان جنوبي تصريح كرد: كليه پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه و دريافت تأييديه ثبت سفارش از طريق اين سيستم ميسر است. 
ماهگلي افزود: متقاضيان پس از اطلاع از تكميل مراحل اداري ثبت سفارش، بايد به مراكز ثبت سفارش ايجاد شده در هر استان مراجعه كرده و پس از پرداخت كارمزد و تحويل اصل مدارك مورد نياز تأييديه ثبت سفارش خود را دريافت كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها