عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

قلعه‌نويي: ‌همه شروع به تاختن به من كرده‌اند

قلعه‌نويي: ‌همه شروع به تاختن به من كرده‌اند
شنبه 30 بهمن 1389  10:35 ق.ظ

امير قلعه نويي ‌در نشست خبري پس از پايان ديدار تيمش در برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران افزود: در اين ديدار چند بازيكن اصلي را به سبب مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم و نتوانستيم بازي خوبي را ارائه كنيم. 
وي ادامه داد: در باد پيروزي برابر ذوب‌آهن بوديم از طرفي بازي هجومي پاس در نيمه دوم ما را وادار كرد كه عقب بكشيم و نتوانيم زياد جلو برويم. 
سرمربي سپاهان با اشاره به اينكه هميشه زاپاس خوبي براي تيم ملي بوده تصريح كرد: در كميته فني فدراسيون هم اين مسئله را گفتم كه همه بايد دست به دست هم بدهيم و كمك كنيم تا فوتبال ايران از اين وضعيت بيرون بيايد. 
وي افزود: تا زير ساخت‌هاي فوتبال ما درست نشود اگر بهترين مربي دنيا را هم بياوريم، نمي‌توانيم موفق شويم. 
قلعه‌نويي اذعان داشت: ما از نظر سخت افزاري عقب هستيم و فقط در زمينه نيروي انساني شرايط مناسبي داريم. 
وي اظهار داشت: از وقتي اسم من به عنوان يكي از گزينه‌هاي هدايت تيم ملي مطرح شده، همه شروع به تاختن به من كرده‌اند. 
سرمربي سپاهان با انتقاد از تعطيلي‌هاي ليگ خاطرنشان كرد: تا نمودار حركتي سپاهان اوج مي‌گيرد، ليگ را تعطيل مي‌كنند كه ما در شروع دوباره دچار مشكل مي‌شويم. 
وي در خاتمه تأكيد كرد: اگر تعطيلي غير متعارف ديگري پيش نيايد روند ما رو به قهرماني است و مي‌توانيم مجدداً قهرمان ليگ برتر شويم. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها