عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اصفهان قهرمان مسابقات چند‌جانبه جودو جام فجر شد

اصفهان قهرمان مسابقات چند‌جانبه جودو جام فجر شد
شنبه 30 بهمن 1389  10:40 ق.ظ

 شامگاه ديروز بعد از يك روز رقابت ميان ورزشكاران هشت استان تيم جودو اصفهان مقام نخست را كسب كرد. 
در اين دوره از رقابت‌ها كه با حضور استان‌هاي كردستان، كرمانشاه، همدان، اصفهان، قم، لرستان و شهرهاي اراك، ساوه، بانه و پارس‌خودرو تهران برگزار شد، تيم‌هاي همدان، اراك و ساوه به ترتيب مقام‌هاي دوم تا چهارم را كسب كردند، همچنين كاپ اخلاق اين رقابت‌ها به تيم جودو ساوه رسيد. 
رئيس هيئت جودو شهرستان اراك در اين ارتباط گفت: اين دوره از رقابت‌ها به منظور گراميداشت دهه مبارك فجر و همچنين بالا بردن سطح كيفي ورزشكاران استان مركزي برگزار شد كه در كل اين رقابت‌ها در شرايط خوبي به پايان رسيد و رضايت تيم‌ها را از نحوه برگزاري به دنبال داشت. 
وي همچنين تصريح كرد: تلاش بر اين است با برنامه‌ريزي مناسب و با سرمايه‌گذاري خوب، اين مسابقات هر‌ساله در اراك برگزار شود تا شاهد رشد و شكوفايي استعداد جوانان اراكي در اين رشته ورزشي باشيم. 
رحيمي در خصوص جايگاه جودو استان مركزي در كشور افزود: در الميپاد ورزشي گذشته جودو استان جزو 10 استان برتر بود ولي با هدف‌گذاري انجام شده و برنامه‌ريزي‌هاي خوبي كه صورت گرفته است مي‌توان براي المپياد ورزشي آينده، استان مركزي را جزو پنج استان برتر كشور دانست چون استان مركزي به لحاظ داشتن بازيكنان مستعد و با تكنيك از ديگر استان‌ها بالاتر است و اگر كمي امكانات در اختيارشان قرار گيرد، مي‌تواند افتخار‌آفريني كند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها