عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي پاس همدان: اگر من نتوانم، شيطان هم نمي‌تواند پاس را حفظ كند‌

سرمربي پاس همدان: اگر من نتوانم، شيطان هم نمي‌تواند پاس را حفظ كند‌
شنبه 30 بهمن 1389  10:40 ق.ظ

 محمود ياوري روز گذشته در نشست خبري پس از پايان ديدار تيمش در برابر سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: من تمام تلاشم را براي حفظ پاس در ليگ برتر انجام خواهم داد و اين را بدانيد كه اگر پاس در ليگ نماند، به خاطر اين است كه شما خبرنگاران نمي‌گذاريد. 
وي ادامه داد:‌ من اينجا آمده‌ام كه كمك كنم و براي تفريح به همدان نيامده‌ام كه اين گونه از من انتقاد كنيد. 
سرمربي پاس در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص عملكرد منفي‌اش كه در پنج بازي حضور در رأس كادر فني پاس، فقط دو امتياز گرفته و در حالي كه تيمش 9 گل دريافت كرده و فقط دو بار توانسته دروازه حريفان را باز كند، گفت: به هر ترتيب تيم ما همين است و بايد صبر كنيد تا شرايط بهتر شود كه اين مسئله جز با حمايت شما ميسر نمي‌شود. 
وي تأكيد كرد: از تيم پاس حمايت كنيد و از عملكرد من هم انتقاد نكنيد، چرا كه به جايي نمي‌رسيد و من كار خودم را خواهم كرد. 
ياوري در خصوص تغيير عقيده‌اش در خصوص نحوه‌ بسته شدن تيم، تصريح كرد: اينكه من در نشست خبري تعطيلات بين فصل گفتم كه تيم خوب بسته شده به علت اين بود كه نمي‌خواستم روحيه بازيكنانم را تضعيف كنم. 
وي اضافه كرد: به‌ هر ترتيب اين مصاحبه‌ها در روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها منتشر شده و بازيكنان آنها را مطالعه مي‌كنند كه اگر من مي‌گفتم تيم خوب بسته نشده، روي روحيه آنها تأثير منفي مي‌گذاشت. 
سرمربي پاس با ابراز علاقه‌مندي به پاس همدان اظهار داشت: من به پاس عشق مي‌ورزم، همان طوري كه به برق شيراز و شاهين علاقه‌مند هستم. 
وي از پاسخ به سؤال ديگري از سوي خبرنگار فارس در خصوص عدم نتيجه‌گيري در برابر تيم‌هاي پيكان، استيل آذين و نفت تهران كه رقيبان پاس در انتهاي جدول براي فرار از سقوط از ليگ هستند، طفره رفت.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها