عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون شرکت آب و فاضلاب شهري استان زنجان : افتتاح طرح تله متري و اتوماسيون تأسيسات آبرساني خدابنده

معاون شرکت آب و فاضلاب شهري استان زنجان : افتتاح طرح تله متري و اتوماسيون تأسيسات آبرساني خدابنده
شنبه 30 بهمن 1389  10:53 ق.ظ

معاون بهره برداري شرکت آب و فاضلاب شهري استان زنجان از افتتاح طرح تله متري و اتوماسيون تأسيسات آبرساني شهرستان خدابنده خبر داد و گفت: اين طرح در راستاي اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها و نيز کاهش هزينه‌هاي انرژي صورت گرفته است.

 

سيد مرتضي موسوي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، توضيح داد: با توجه به ماهيت منابع توليد، خطوط انتقال، مخازن ذخيره، ايستگاه‌هاي پمپاژ و شبکه توزيع آب شرب و همچنين پراکندگي و وجود فواصل طولاني و مشکلات تردد در بعضي از فصول سال، اجراي اين طرح اجتناب ناپذير به نظر مي‌رسيد.

 

وي در رابطه با اهداف اين طرح، افزود: با اجراي اين طرح ضمن کاهش کمبود آب در شبکه به دليل کنترل لحظه‌اي وضعيت چاه‌ها و ايستگاه‌هاي پمپاژ، بهره بردار در هر لحظه از بروز مشكل مطلع شده و قبل از ايجاد بحران، اقدامات لازم را در راستاي خدمات دهي بهتر انجام مي دهد.

 

موسوي با تأکيد بر اين‌که با اجراي طرح مذکور و با مديريت فشار توسط سيستم در ساعات مختلف شبانه روز شاهد کاهش تلفات آب در تأسيسات خواهيم بود، اظهار کرد: کنترل زمان کاري و استفاده حداکثري از پمپ‌هاي داراي شدت انرژي پايين و راندمان بالا موجب کاهش انرژي مصرفي هزينه‌هاي آن مي شود.

 

اين مقام مسوول با بيان اين‌که طرح تله متري شهرستان خدابنده در مدت 2 ماه، اجرا و به بهره برداري رسيد، خاطرنشان کرد: براي اجراي اين طرح اعتباري بالغ بر 820 ميليون ريال هزينه شده است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها