عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده ساوه:‌ اگر دستگاه قضايي در برخورد با سران فتنه تعلل کند، ...

نماينده ساوه:‌ اگر دستگاه قضايي در برخورد با سران فتنه تعلل کند، ...
شنبه 30 بهمن 1389  10:54 ق.ظ

نماينده مردم ساوه و زرنديه در مجلس اعلام کرد: اگر دستگاه قضايي در برخور با سران فتنه تعلل کند نمايندگان مجلس کفن پوش از حريم مقدس ولايت فقيه دفاع خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه مرکزي، حجت‌الاسلام‌والمسلمين حسين اسلامي در بيانيه‌اي که نسخه‌اي از آن به دفتر ايسنا ارسال شده، با محکوم کردن اغتشاش 25 بهمن، آورده است:‌ در حالي که استکبار جهاني و در رأس آن آمريکا و اسراييل از انقلاب باشکوه مردم غيور و انقلابي مصر شوکه شده و با تمسک به ده‌ها ترفند سياسي در يک ماهه گذشته نتوانستند آب رفته را به جوي بازگردانده و حسني نامبارک خبيث را حفظ کنند، ناگزير به انحراف افکار عمومي جهان از وقايع مصر آن هم با ايجاد آشوب در کشوري چون ايران اسلامي که همگان انقلاب باشکوه آن در بهمن 1357 را سر منشاء تحولات مصر و تونس مي‌دانند روي آوردند تا به دنيا اين پيام را مخابره کنند که انقلاب عظيم مردم مصر از جنس انقلاب اسلامي ايران نيست.

نماينده ساوه در ادامه اين بيانيه آورده است: اين سئوال مهم به ذهن هر منصف آگاهي متبادر مي‌شود که پروژه ايجاد آشوب همچون وقايع دلخراش 25 بهمن ماه در تهران، به عنوان پايتخت اولين کشوري که الگوي آزادي‌خواهي در جهان است با چه پيش زمينه و توسط چه کساني مي‌توانست صورت پذيرد‌؟ سوال اساسي که جوابي بسيار شفاف دارد‌. اغتشاشات پس از انتخابات رياست جمهوري دهم که متأثر از طرح دروغ بزرگ تقلب در انتخابات توسط سران فتنه و القاي ايجاد بحران و فضاي ترديد آميز در کشور به واسطه سخنان برخي خواص بي‌بصيرت شکل گرفت مناسب‌ترين بستر و رفتار خائنانه بازيگراني چون آقايان مهدي کروبي و ميرحسين موسوي به عنوان بهترين وسيله و مهره غرب پاسخ واضحي به اين پرسش مهم افکار عمومي است .

در اين بيانيه آمده است: کافي بود تا پس از رشادت‌هاي جوانان انقلابي مصر در ميدان التحرير قاهره، مقامات آمريکايي و اسراييلي طي تماس فوري با سران فتنه با واسطه يا بي‌واسطه به آنان دستور دهند که وقايع ميدان التحرير قاهره را با آشوب در ميدان آزادي تهران جبران کنند.

آقايان فتنه‌گر نيز سراسيمه در راستاي اجابت نمودن دستورات اربابان آمريکايي و اسراييلي خود بلافاصله بيانيه دادند که در 25 بهمن (سالگرد صدور فتواي ارتداد سلمان رشدي ملعون توسط بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران) به جاي يوم الله 22 بهمن (سالروز پيروز شکوهمند انقلاب) خود و طرفداران معدودشان به خيابان‌ها آمده و در ميدان آزادي تهران آن هم در حمايت از انقلاب مردم مصر تجمع مي‌کنند‌. تجمعي غيرقانوني که در آن حتي يک شعار در حمايت از مردم مصر به گوش نرسيد و هر آنچه از حلقوم خودفروخته‌ها بيرون مي‌آمد توهين به انقلاب و ... بود! که لازم است اين مصيبت عظمي را به ساحت حضرت ولي عصر (عج) تسليت گفت.

اسلامي هم چنين در اين بيانيه آورده است: شگفتا از دورويي و رذالت اين آقايان خبيث که از يک سو در قبال شعار " نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران" توسط طرفداران‌شان در روز قدس سکوت اختيار کرده و از جسارت کنندگان به ساحت مقدس روز عاشورا و ابا عبدالله الحسين (ع) به عنوان مردمي خداجو ياد مي‌کنند، و از سويي ديگر بيانيه مي‌دهند و خواستار راهپيمايي در حمايت از انقلاب مردم مصر مي‌شوند‌! آيا آنچه که در 25 بهمن‌ماه در تهران رخ داد حمايت از مردم مصر بود، يا دلداري دادن به باراک اوباما و نتيانياهو که با غرش جوانان مصري به وحشت افتاده‌اند؟

اسلامي ادامه داد: از اين آقايان بايد پرسيد که مگر پيام حضور ميليوني مردم در يوم الله 22 بهمن مفهومي به غير از حمايت از انقلاب مردم مصر داشت‌؟ و اصولا با کدام برهان و بينه روشن دعوت به حضور طرفداران سلطنت طلب‌، منافق‌، ضد انقلاب و مزدور خود در خيابان‌ها کردند و به واقع براي اقدامات مذبوحانه اين آقايان چه واژه‌اي جز سرسپردگي و خيانت مي‌توان يافت؟

لابد اين عمله‌هاي اسراييل‌ که در خدمت‌گزاري‌شان به سازمان‌هاي جاسوسي غربي کوچکترين ترديدي نيست با خود انديشيده‌اند که با اين حرکات خائنانه توپ را در زمين حاکميت اسلامي و مردم انقلابي ايران خواهند انداخت، ولي غافلند از اين‌که دائم در حال خودزني سياسي و بازي در زمين دشمناني هستند که 8 سال جنگ با صدها هزار شهيد و جانباز را به ايران اسلامي تحميل کردند.

عضو كميسيون اصل نود در ادامه اين بيانيه آورده است: اين مزدوران اگر تصورشان اين است که با تشويق به آشوب طلبي و اغتشاش‌گري مي‌توانند از نظام مقتدر اسلامي ايران امتياز بگيرند زهي خيال باطل‌. نظامي که سکان‌دار آن رهبري فقيه‌، وارسته‌، عادل‌، شجاع و جامع الشرايط چون آيت الله العظمي خامنه‌اي‌(مدظله العالي‌) است، نه تنها به عده‌اي حقير متوهم‌، با انگيزه‌هاي ضد اسلامي باج نخواهد داد‌، بلکه قوه قضاييه‌، مجلس و قاطبه مردم غيورش خواستار محاکمه جرثومه‌هاي فتنه‌گر به جرم محاربه و افساد في‌الارض هستند که «انما جزاء الذين يحاربون الله و رسوله ويسعون في الارض فساداً ان يقتلوا…» (همانا جزاي کساني که با دوست داران خداوند و پيامبر او به محاربه برمي‌خيزند و در زمين به فتنه و فساد مي‌کوشند، اين است که کشته شوند…) سوره مائده آيه 23.

وي ادامه داد: بي‌ترديد روشنگري و محکوم کردن اقدامات فتنه‌گران بر هر ايراني آزاده، وطن پرست و مسلمان فرض است و سکوت بي‌جا و معنادار عده‌اي عافيت‌طلب و به خصوص برخي خواص بي‌بصيرت خيانتي فراموش نشدني‌! و اينجانب به عنوان احدي از نمايندگان ملت بزرگ ايران اسلامي تاکيد مي‌کنم اگر دستگاه‌هاي ذيربط در برخورد قانوني با فتنه‌گران تعلل کنند بدون ترديد نمايندگان ملت در مجلس شوراي اسلامي دست به کار شده و کفن پوش با فداي جان خويش از حريم مقدس ولايت فقيه دفاع خواهند كرد که شهادت در اين صراط مستقيم، پژواک پيام ماندگار عاشوراي حسيني است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها