عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بياينه دادگستري استان خراسان شمالي در محكوميت حوادث 25 بهمن

بياينه دادگستري استان خراسان شمالي در محكوميت حوادث 25 بهمن
شنبه 30 بهمن 1389  10:55 ق.ظ

دادگستري كل استان خراسان شمالي، بيانيه‌اي در محكوميت حوادث 25 بهمن صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است:

«حلاوت حضور ميليوني ملت هميشه بيدار و در صحنه ايران اسلامي در 22 بهمن امسال، يادآور خروش فريادهاي الله اکبر سال 57 بود که به پيروي از ولي امر خويش، مقام معظم رهبري به جهانيان اعلام نمودند که «اگر بخواهيد در مقابل دين ما بايستيد، ما در مقابل دنياي شما خواهيم ايستاد» و در شرايطي که آثار و شواهد صدور انقلاب بر اساس فرموده بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران، امام خميني (ره) در کشورهاي جهان اسلام همچون مصر و يمن و ... آشکار گرديده، عده‌اي قليل به سرکردگي افرادي که هيچ‌گاه نخواستند بصيرت ديني و سياسي لازم را به‌دست آورند، با مبنا قرار دادن قانون‌گريزي تصميم گرفتند با تحريکات ضد ملي موجبات بدنامي نظام جمهوري اسلامي را فراهم آورند، غافل از آن که مبنا و ملاک حرکت عمومي ملت، وحدت حول محور ولايت فقيه است و حمايت‌هاي کورکورانه استکبار جهاني خصوصا آمريکاي بدطينت خللي در اراده آهنين ملت بزرگ ايران اسلامي به‌وجود نخواهد آورد.

آنان که آتش‌بيار اين گونه معرکه‌هاي بي‌پايه و اساس هستند بايد بدانند كه مسئوليت همه خون‌هاي به‌ناحق ريخته و خسارت‌هاي مادي و معنوي وارده به‌عهده آنان خواهد بود و نبايد از صبر علي‌گونه مقام معظم رهبري سوءاستفاده نمايند. آنان بدانند دير يا زود قهر و خشم انقلابي مردم، دامن آنان را خواهد گرفت.

دادگستري کل استان خراسان شمالي ضمن حمايت قاطع از مواضع حکيمانه مقام معظم رهبري و سياست‌هاي اتخاذي قوه قضاييه، دعوت سران فتنه از آشوبگران و حضور آشوبگراني را که به تحريک شبکه‌هاي معاند نظام حادثه 25 بهمن ماه 89 را به‌پا کردند، محکوم نموده و هم‌صدا با ملت متمدن و بصير و ولايتمدار ايران اسلامي، محاکمه انقلابي و مجازات قانوني سران فتنه و آشوبگران حادثه 25 بهمن 89 را از مطالبات بر حق خود مي‌داند.

الله اکبر، خامنه‌اي رهبر»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها