عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عضو هيات‌مديره انجمن قطعه‌سازان: به دنبال دفاع از حقوق بخش خصوصي هستيم

عضو هيات‌مديره انجمن قطعه‌سازان: به دنبال دفاع از حقوق بخش خصوصي هستيم
شنبه 30 بهمن 1389  10:57 ق.ظ

براي دفاع از حقوق بخش خصوصي و كمك به روند توسعه‌ اقتصادي كشور در انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني حضور مي‌يابيم.

بهرام شهرياري - عضو هيات مديره‌ انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌هاي خودرو، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان مطلب بالا افزود: اتاق‌هاي بازرگاني به عنوان پارلمان بخش خصوصي مطرح بوده و از جايگاه حقوقي و قانوني مناسبي در تصميم‌گيري‌ها برخوردار است.

وي با بيان اين‌كه مشاركت فعالان بخش خصوصي موجب تقويت اين نهاد خواهد شد، خاطرنشان كرد: اتاق‌هاي بازرگاني در مراكز تصميم‌گيري كشور نماينده داشته و مي‌توانند به عنوان مشاور دولت و مجلس در تصميم‌گيري‌ها عمل كنند.

وي ادامه داد: بنابراين فعالان بخش خصوصي نيز بايد حضور پررنگي در اتاق‌هاي بازرگاني داشته باشند تا بتوانند نقطه‌نظرات بخش خصوصي را در تصميم‌گيري‌ها منتقل كنند.

نامزد انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن تهران افزود: در دوره‌ گذشته نيز اتاق بازرگاني تغييرات زيادي داشته و نقش نمايندگان اين تشكل بيشتر و پررنگ‌تر شده است. اميدواريم در دوره‌ جديد فعاليت اتاق نيز روند اين تغييرات سريع‌تر صورت گيرد.

شهرياري تصريح كرد: با تقويت اتاق‌هاي بازرگاني، مالكان صنايع به عنوان تصميم‌گيران اصلي اين بخش مطرح شده و مي‌توانند در اتخاذ سياست‌ها و تصميم‌گيري‌هاي مربوط به اين بخش موثر باشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها