عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

در همايش بررسي فرقه‌هاي انحرافي در يزد : طرح‌هاي مناسب فرهنگي براي مقابله با فرقه‌هاي انحرافی

در همايش بررسي فرقه‌هاي انحرافي در يزد : طرح‌هاي مناسب فرهنگي براي مقابله با فرقه‌هاي انحرافی
شنبه 30 بهمن 1389  10:58 ق.ظ

يک استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به جمعيت محدود فرقه‌هاي انحرافي و شيطان پرستي در ايران خواستار اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي مناسب فرهنگي براي مقابله با گسترش فعاليت آنان شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه يزد، حجت الاسلام و المسلمين عماد دخاني، در همايش بررسي فرقه‌هاي انحرافي ويژه مديران مسؤول کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد يزد در سالن کنفرانس هلال احمر، معرفت و بصيرت را دو عامل اساسي براي مقابله با فرقه‌هاي انحرافي دانست وتاکيد کرد: تبليغ و ترويج اسلام ناب محمدي از ديگر راه‌هاي مقابله با فرقه‌هاي انحرافي و ضاله است.

 

وي با اشاره به اهداف کلان در توسعه فرقه‌هاي انحرافي خواستار معرفت و بصيرت براي مقابله با جريان‌هاي انحرافي و فرقه‌هاي ضاله شد.

 

دخاني افزود: اگر به خوبي زيبايي‌هاي دين خود را تبليغ و ترويج کنيم ديگر فضايي براي تبليغ اين فرقه‌ها باقي نخواهد ماند، اگر روشنايي بيايد ديگر فرصتي براي ضلالت و گمراهي باقي نيست.

 

وي با اشاره به جمعيت محدود اين گروه‌ها در ايران و در شرايط فعلي خواستار اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي مناسب فرهنگي براي مقابله با گسترش فعاليت آنان شد.

 

دخاني با بيان اين که کشور ايالات متحده بر اساس آمارهاي رسمي سالانه 7ميليارد دلار در خصوص شيطان پرستي هزينه مي‌کند اظهار كرد: به اعتقاد آنان شيطان پرستي، دين آينده دهکده جهاني است، آنها اهداف کلاني را براي خود طرحي کردند و براي رسيدن به اين اهداف از تمام ابزارهاي خود در حال استفاده هستند.

 

در اين همايش که با همکاري دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان يزد و کانون تخصصي آموزش انديشه مطهر برگزار شد، فرقه‌ها، علائم، شخصيت‌ها و اهداف فرقه‌هاي انحرافي مورد بررسي و تحليل قرار گرفت و در پايان به سوالات حاضرين پاسخ داده شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها