عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يك كارشناس امور مذهبي در تبريز مورد سوءقصد قرار گرفت

يك كارشناس امور مذهبي در تبريز مورد سوءقصد قرار گرفت
شنبه 30 بهمن 1389  10:59 ق.ظ

يك واعظ و كارشناس امور مذهبي، جمعه شب در تبريز مورد سوءقصد قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان‌شرقي، حجت‌الاسلام‌والمسلمين "رسول برگي"، ساعت 21:41 جمعه شب، در محله "قره‌باغي" تبريز، هنگام خروج از منزل پدرزن خود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

بر اساس اين گزارش، او علاوه بر سخنرانيهاي مذهبي، در حوزه تاليف فعاليت چشمگيري داشته و به عنوان كارشناس امور مذهبي نيز، با صدا و سيماي مركز آذربايجان‌شرقي همكاري داشته است.

مباحث كارشناسي وي طي سالهاي اخير از راديوي برون‌مرزي آذري‌زبان تبريز، براي مسلمانان جمهوري آذربايجان و جمهوري خودمختار نخجوان و مسلمانان قفقاز و آسياي ميانه پخش مي‌شده است.

هم‌چنين گفته مي‌شود، حجت‌الاسلام برگي در ماههاي اخير اکثر سخنرانيهاي خود را با محوريت بحث درخصوص "بهائيت" ارائه مي‌کرده است.

حجت‌الاسلام برگي در كنار تاليف و وعظ، در جلسات مناظره و پرسش و پاسخ در دانشگاههاي مختلف نيز حضور يافته است و به مدت چهار سال در محضر آيت‌الله العظمي مرحوم "سيدابوالحسن مولانا" به عنوان منبري ثابت آن فقيد سعيد، به وعظ پرداخته است.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام برگي در بيمارستان امام رضا(ع) تبريز بستري شده  است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها