عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايشگاه پوسترهاي منتخب در موزه هنرهاي معاصر فلسطين

نمايشگاه پوسترهاي منتخب در موزه هنرهاي معاصر فلسطين
شنبه 30 بهمن 1389  11:30 ق.ظ

نمايشگاه منتخبي از «پوسترهاي موزه هنرهاي معاصر فلسطين» چهارشنبه، 4 اسفند، در اين موزه گشايش مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين نمايشگاه 35 اثر منتخب از پوسترهاي موزه هنرهاي معاصر فلسطين كه به مناسبت نمايشگاه‌هاي مختلف طراحي و چاپ شده بود، به نمايش درمي‌آيد.

مهدي سعيدي، سيدحسن موسي‌زاده، اميرحسين قوچي‌بيك، مهدي مهديان، مهدي حاجي‌محمدي‌فريماني، مهدي دوايي، سيدحسن موسي‌زاده، عليرضا ذاكري و مهران زماني از جمله هنرمنداني هستند كه تاكنون پوسترهاي نمايشگاه‌هاي اين موزه را طراحي كرده‌اند.

موزه هنرهاي معاصر فلسطين در نخستين روزهاي سال 1385 به همت فرهنگستان هنر و با مشاركت هنرمندان ايراني و فلسطيني راه‌اندازي شد و از مرداد ماه همان سال فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرد.

ساختمان موزه مشتمل بر هشت گالري، با مساحتي در حدود 700 متر مربع در طول سال به ارائه آثار مختلف مي‌پردازد. اين موزه با هدف راه‌اندازي بزرگ‌ترين عرصه گفتگو، تعامل، تبادل نظر و انتقال تجارب و دستاوردهاي هنرمندان ايران، فلسطين و ساير كشورها اسلامي با محور پيوندهاي فرهنگي، اعتقادي و مشتركات فكري، هم‌زمان با گشايش نمايشگاه «هولوكاست»، كار خود را به طور رسمي آغاز كرد.

در حال حاضر محبوبه پلنگي مديريت اين موزه را برعهده ‌دارد.

نمايشگاه «پوسترهاي موزه هنرهاي معاصر فلسطين»، چهارشنبه، 4 اسفند، ساعت 17 با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان گشايش مي‌يابد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها