عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پايگاه اينترنتي دفتر فرماندهي بسيج راه‌اندازي شد

پايگاه اينترنتي دفتر فرماندهي بسيج راه‌اندازي شد
شنبه 30 بهمن 1389  11:34 ق.ظ

پايگاه اينترنتي دفتر رياست سازمان بسيج مستضعفين به آدرس www.basij.ir توسط سردار نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در جمع نخبگان و پيشكسوتان حركت‌هاي جهادي افتتاح شد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اسماعيل احمدي مدير پايگاه اينترنتي دفتر رياست سازمان بسيج مستضعفين در مراسم افتتاح اين پايگاه گفت: با توجه به مردمي بودن بسيج و ضرورت ارتباط دائمي و دو سويه بسيجيان و مسوولان سازمان بسيج، اين پايگاه اينترنتي، اصلي‌ترين و آسان‌ترين سامانه ارتباطي بسيجيان و عموم مردم در داخل و خارج از كشور مي‌باشد.

وي در خصوص ضرورت‌هاي اين سامانه اظهار كرد: من‌بعد رويكردها، خط مشي‌ها، تدابير و سياست‌هاي اين سازمان، بدون هرگونه واسطه و در سريع‌ترين زمان، به ده‌ها هزار پاياه و دفتر بسيج در مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات ارسال مي‌گردد تا به زودي شاهد ايجاد شبكه‌هاي منسجم اجتماعي در فضاي مجازي باشيم.

وي تصرحي كرد: از فعاليت‌هاي اين پايگاه ضمن اعلام برنامه‌ها و فعاليت‌ پايگاه‌هاي بسيج، معرفي الگوهاي بسيج در زمينه‌هاي مختلف علمي، فرهنگي، ورزشي و ... بوده و شهداي شاخص بسيج نيز در اين پايگاه به عموم مردم شناسانده مي‌شوند.

اسماعيلي احمدي در پايان افزود: كليه بسجيان مي‌توانند جهت ارتباط با اين سامانه و ارسال عكس‌ها، پيام‌ها و فايل‌هاي متني و تصويري به آدرس الكترونيكي info@basij.ir مراجعه نمايند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها