عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سعيد اميري: اصلي ترين حريفانم در جام تختي يزداني و ابراهيمي هستند

سعيد اميري: اصلي ترين حريفانم در جام تختي يزداني و ابراهيمي هستند
شنبه 30 بهمن 1389  11:34 ق.ظ

کشتي گير 96 کيلو گرم کرمانشاهي گفت: اصلي ترين حريفانم در جام تختي، رضا يزداني و سعيد ابراهيمي هستند.

سعيد اميري در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار داشت: البته عرفان اميري نيز از چهره هاي شاخص اين وزن است اما در حال حاضر مصدوم است.

وي گفت: با کسب عنوان نخست در مسابقات انتخابي موفق به کسب سهميه حضور در جام تختي شدم و با توجه به اينکه موفقيت در اين جام پيش زمينه حضور کشتي گيران در مسابقات جام جهاني و آسيايي است بر اين اساس کسب عنوان در آن براي کشتي گيران اهميت بسزايي دارد.

اميري در ادامه تصريح کرد: هر چند يزداني از مدعيان اصلي وزن 96 کيلو گرم است اما نمي توان با قطعيت در خصوص قهرماني هيچ يک از کشتي گيران پيش بيني کرد، زيرا هر کشتي گيري که زحمت بيشتري را متقبل شده باشد موفق تر خواهد بود.

وي افزود: براي موفقيت در اين جام تلاش زيادي کرده ام و به قصد کسب عنوان قهرماني به اين مسابقات مي روم.

اميري جام تختي را يک تورنمنت بسيار مهم توصيف کرد و اظهار داشت: تيم ملي ايران با تمام قوا در اين رقابتها شرکت خواهد کرد و حتما برنده مسابقات خواهد شد، زيرا تيمهاي ديگر با ترکيب کامل در آن شرکت نمي کنند.

وي در خاتمه از پرويز سليمانپور، اسفنديار خسروي، ماشا اله حسيني و شهرام چايچي به عنوان مربيان خود ياد کرد و از همه آنها قدر داني نمود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها