عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

غفور كامروا: در يك كلمه فوق‌العاده بوديم

غفور كامروا: در يك كلمه فوق‌العاده بوديم
شنبه 30 بهمن 1389  11:35 ق.ظ

غفور كامروا پس از پيروزي برابر راه و ترابري قم عملكرد تيمش را فوق ‌العاده توصيف كرد و گفت: از تك‌تك بازيكنانم به خاطر چنين عملكرد خوبي برابر پديده فصل راضي هستم.

سرمربي تيم بسكتبال شركت ملي حفاري اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: رقابت با پديده و شگفتي ساز ليگ برتر كه توانسته بود تيم‌ها چون ذوب آهن و پتروشيمي را شكست دهد بسيار دشوار بود. جدا از بازيكنان برگي كه در اين تيم حضور دارندانگيزه و اعتماد به نفس بالايي تركيب اين تيم رقابت را دشوارتر كرده است. فيلم دو بازي گذشته اين تيم را ديده بودم و به خوبي آناليز كرده بوديم. با شناخت كامل از تمام ويژگي‌هاي تيمي راه و ترابري به ميدان رفتم و توانستيم پست‌هاي پنج و چهار اين تيم كه تكيه گاه راه و ترابري قم است به خوبي كنترل و از كاربيندازيم. در اين ديدار توانستيم در روند بازي پاياپاي تيم قم امتياز كسب كنيم و به دليل اينكه راه و ترابري در حمله برنامه مشخصي نداشت توانستيم به خوبي ديدار را به نفع خودمان كنترل كنيم. در اين ديدار "اصغر كاردوست" و "كلود ماركوز" از بهترين‌هاي راه و ترابري بودند كه بازيكنانم آنها را از كار انداخته بودند.

وي ادامه داد: راه و ترابري گروهي كار مي‌كند و اين رقابت را براي ما دشوارتر كرده بود. "ويتالي مارش" ، "مجيد قاسم زاده" ، "توماج كريميان" و "محمد ستياني" از بهترين‌هاي ليگ هستند و در دقايقي فشار زيادي به تيم وارد مي‌كردند و بر خلاف گفته بعضي از مربيان كه راه و ترابري متكي بر يك بازيكن است اين تيم به روي كارگروهي حركت مي‌كندو همه بازيكنانش در زمين تاثيرگذار هستند. تيم قم بازيكناني دارد كه مي‌تواند مشوت‌ها و ريباندهاي خوبي انجام دهند و حركت‌هاي "كاردوست" به عنوان يك سنتر در زمين انرژي حريفان را مي‌گيرد. ديدار و رقابت سختي بود كه با مديريت و همت بچه‌ها امتياز كامل را كسب كرديم.

كامروا درباره شرايط تيمش گفت: اين پيروزي بر اعتماد به نفس بازيكنانم افزود. پيروزي برابر تيمي كه بزرگان ليگ برتر را به زانو درآورده است شيرين تراز هر پيروزي است. "امير اميني"، "شيرچنگ"، "تيم اليس" و "مهدي برون" بسيار خوب تلاش كردند و نقش زيادي در اين پيروزي داشتند. "مهدي برون" از آينده‌داران بسكتبال ايران است و مي‌تواند جا پاي بزرگان ايران بگذارد. پس از اضافه شدن "اميني" نيز مديريت تيم بيشتر شده است. اخلاق و شخصيت او به ديگر بازيكنان انگيزه و امير مي‌دهد تا بتوانند برابر بزرگان ايران پيروز شوند.

وي ادامه داد: با توجه به اينكه بازيكن پست 5 تيم انتظارهاي ما را به خوبي برآورده نمي‌كند باز هم توانستيم به خوبي تيم و بازيكنان را جمع كنيم و شرايط خوب و جايگاه مناسبي در جدول رده‌بندي پيدا كنيم.

سرمربي حفاري در پايان در ارتباط با هفته چهاردهم گفت: ليگ برتر به جايي رسيده است كه ديدارها قابل پيش‌بيني نيست. همه تيم‌ها به فكر پيروزي هستند و شهرداري گرگان نيز پس از كسب نتايج ضعيف در هفته‌هاي گذشته براي پيروزي انگيزه بالايي دارد و همين دليل ديدار ما را برابر گرگان دشوار و دشوارتر مي‌كند. هيچ تيمي از پيش بازنده نيست و فقط بايد خوب تمرين و تلاش كنيم. تيمي كه خوب بازي كند پيروز مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها