عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مديرعامل شهرک صنعتي اشتهارد: فاز سوم تصفيه‌خانه شهرك سال آينده اجرايي مي‌شود

مديرعامل شهرک صنعتي اشتهارد: فاز سوم تصفيه‌خانه شهرك سال آينده اجرايي مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  11:37 ق.ظ

مديرعامل شهرک صنعتي اشتهارد بيان كرد: در صورت همکاري دستگاه‌هاي تاثيرگذار در امر شهرک‌هاي صنعتي، سالانه امکان بهره‌برداري از150 واحد صنعتي در اين شهرک وجود دارد.

به گزارش ايسنا، گودرز رضايي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: فاز سوم تصفيه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتي اشتهارد از سال90 با اعتباري بالغ بر سه ميليارد تومان اجرايي خواهد شد.

وي افزود: گازرساني به شهرک صنعتي اشتهارد به صورت کامل انجام شده است و در حال حاضر همه واحدها به سيستم گاز مجهز شده‌اند و در صورت نياز به سوخت مايع واحدها مي‌توانند از محل سهميه استان استفاده کنند.

رضايي ابراز كرد: در حال حاضر شهرک صنعتي اشتهارد با دوهزار واحد صنعتي قرار داد دارد که 800 واحد آن به بهره‌برداري رسيده‌ است.

مديرعامل شهرک صنعتي اشتهارد افزود:90 درصد از واحدها فعال هستند و 16 هزار نفر در آنها مشغول به کارند.

رضايي در پايان غالب فعاليت واحدهاي صنعتي اين شهرک را از نوع واحدهاي شيميايي و قطعات خودرو اعلام کرد وگفت:درحال حاضر 500 واحد صنعتي در حال ساخت و ساز هستند و اميدواريم با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده و کمک دستگاه‌هاي تاثيرگذار بتوانيم سالانه150 واحد را به بهره‌برداري برسانيم؛ چرا که امکان اين کار در شهرک صنعتي اشتهارد وجود دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها