عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

معاون استاندار كرمان: رشد و توسعه در جوامع فاقد امنيت به وجود نمي‌آيد

معاون استاندار كرمان: رشد و توسعه در جوامع فاقد امنيت به وجود نمي‌آيد
شنبه 30 بهمن 1389  11:38 ق.ظ

معاون سياسي و امنيتي استاندار كرمان امنيت را مولفه مهم ارتقاء جايگاه اقتصادي در جوامع دانست و گفت: رشد و توسعه در جوامع فاقد امنيت به وجود نمي‌آيد.

به گزارش ايسنا، منطقه کوير، جواد كمالي در همايش تبيين مسائل امنيتي و اجتماعي شهرستان كرمان تصريح کرد: ملت ايران هوشيار و بيدار است و اجازه نمي‌دهد كه سران فتنه ذره‌اي از اهداف خود را به سرانجام برسانند.

معاون سياسي و امنيتي استاندار كرمان با اشاره به تحريم‌ها، ترورها و هشت سال جنگ تحميلي طي سه دهه گذشته در ايران اسلامي، اظهار کرد: 300 هزار شهيد، صدها هزار جانباز و آزاده و ميليون‌ها نفر رزمنده نشان ضامن امنيت در جمهوري اسلامي ايران است.

كمالي با بيان اين كه امنيت مربوط به تمامي زواياي اجتماعي است، افزود: ملت ايران بايد پيش‌بيني، پيشگيري و مقابله را در برابر حركاتي كه از سوي دشمنان عليه امنيت ما طراحي مي‌شود، مد نظر قرار دهند.

وي خاطرنشان كرد: استان كرمان با داشتن 400 كيلومتر مرز كويري در شرق كشور و همسايگي با كشورهايي مانند افغانستان و پاكستان از نظر تامين امنيت در شرايط دشواري است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها