عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

.:: پردرآمدترین چهره‌های هالیوود چه کسانی هستند؟ ::.

.:: پردرآمدترین چهره‌های هالیوود چه کسانی هستند؟ ::.
شنبه 30 بهمن 1389  11:40 ق.ظ

.:: پردرآمدترین چهره‌های هالیوود چه کسانی هستند؟ ::.

کارگردان فیلم "آواتار" با حدود 257 میلیون دلار پردرآمدترین چهره هالیوود در سال 2010 شناخته شد. نشریه آمریکایی ونیتی فیر فهرست سالانه 40 نفر از پردرآمدترین چهره‌های هالیوود در سال گذشته میلادی را منتشر کرد که در این فهرست جیمز کامرون، جانی دپ، استیون اسپیلبرگ، کریستوفر نولان و لئوناردو دی‌کاپریو به ترتیب در صدر قرار دارند.

پس از کامرون، جانی دپ با حدود 100 میلیون دلار درآمد از دو فیلم "آلیس در سرزمین عجایب" و "گردشگر" در رده دوم قرار گرفته است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

استیون اسپیلبرگ که پارسال رده دوم فهرست ونیتی فیر را داشت، امسال با 80 میلیون دلار به رده سوم رفته که از این میزان 50 میلیون دلار بخاطر درآمد او از پارک موضوعی استودیو یونیورسال است.
کریستوفر نولان فیلمساز بریتانیایی با حدود 5/71 در رده چهارم قرار گرفته است. ونیتی فیر تخمین زده او 69 میلیون دلار از فیلم "آغاز" و 5/2 میلیون دلار از فیلم‌های قبلی‌اش درآمد داشته است. لئوناردو دی‌کاپریو که سال 2010 دو فیلم "شاتر آیلند" و "آغاز" را روی پرده سینماها داشت، با 62 میلیون دلار درآمد نفر پنجم است و رابرت داونی جونیر هم به فهرست 10 نفر اول راه پیدا کرده است.

رابرت پاتینسن بازیگر بریتانیایی سری فیلم‌های "گرگ و میش" با حدود 5/27 میلیون دلار نفر پانزدهم است. درآمد او از همبازی‌هایش کریستن استیوارت و تیلور لوتنر کمتر، اما از آنجلینا جولی و جنیفر آنیستن بیشتر است.

استیوارت پردرآمدترین بازیگر زن فهرست است. او با 5/28 میلیون دلار در رده سیزدهم قرار دارد. ونیتی فیر فهرست خود را بر مبنای چهره‌هایی که مستقیم در ساخت فیلم نقش داشته‌اند تنظیم کرده و درآمدهای غیرمرتبط به پروژه‌های سینمایی را منظور نکرده است. پارسال مایکل بی کارگردان مجموعه فیلم‌های "ترانسفرمرها"‌با 125 میلیون دلار در صدر فهرست ونیتی فیر قرار گرفت.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها