عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

.:: برزو ارجمند : تا اتمام "قهوه تلخ" در هیچ کاری حضور پیدا نخواهم کرد ::.

.:: برزو ارجمند : تا اتمام "قهوه تلخ" در هیچ کاری حضور پیدا نخواهم کرد ::.
شنبه 30 بهمن 1389  11:41 ق.ظ

.:: برزو ارجمند : تا اتمام "قهوه تلخ" در هیچ کاری حضور پیدا نخواهم کرد ::.

برزو ارجمند : تا اتمام "قهوه تلخ" در هیچ کاری حضور پیدا نخواهم کرد
هنوز زمان اتمام تصویربرداری "قهوه تلخ" مشخص نیست.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

برزو ارجمند بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: همچنان در مجموعه تلویزیونی "قهوه تلخ" مهران مدیری مشغول بازی هستم و زمان پایان تولید آن مشخص نیست. او اضافه کرد: به همین خاطر در هیچ کاری فعلاً نمی توانم حضور داشته باشم و باید تا پایان این مجموعه تمامی پیشنهادها را رد کنم.

ارجمند درباره کیفیت "قهوه تلخ" و استقبال مردم از این مجموعه گفت: میزان فروش این مجموعه نشان از استقبال مردم از آن دارد و امیدوارم این استقبال تا پایان سریال ادامه داشته باشد. او در پایان درباره بازی خود در این مجموعه گفت: قسمت هایی از مجموعه را دیده ام و از بازی ام رضایت کامل دارم. نقش جای کار بسیاری دارد و فکر می کنم که توانسته ام آن را به خوبی ایفا کنم.

مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر جعفری جوزانی، سحر ذکریا، رضا فیض‌نوروزی، آرام جعفری، الیکا عبدالرزاقی، نادر سلیمانی، فلامک جنیدی، رضا نیکخواه، شایان احدی‌فر، شادی احدی‌فر، عارف لرستانی، مریم بخشی، علی لک‌پوریان، ساعد هدایتی، فاطمه هاشمی، هادی کاظمی، جواد عزتی، سعید پیردوست و... از دیگر بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها