عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

/ليگ آزادگان/ برد شيرين فراز در مقابل داماش دورود

/ليگ آزادگان/ برد شيرين فراز در مقابل داماش دورود
شنبه 30 بهمن 1389  11:41 ق.ظ

در چهارچوب رقابت هاي هفته هفدهم ليگ دسته اول آزادگان کشور، شيرين فراز کرمانشاه با برد در مقابل داماش لرستان خاطرات خوب ورزشگاه انقلاب کرمانشاه موسوم به قلعه عقابها را براي هوادران خود زنده کرد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه کرمانشاه، ديروز (29 بهمن) شيرين فراز در حالي به مصاف داماش لرستان رفت که مسابقه اين تيم از زمين اول شهر کرمانشاه به علت مسائل فني به ورزشگاه انقلاب که تداعي گر فصل صعود شيرين فراز به ليگ برتر است منتقل شده بود.

 

محمدرضا فغاني داور مسابقه با حدود هفت دقيقه تاخير در سوت آغاز اين رقابت دميد تا ياران شيرين فراز با بهره بردن از خريد نيم فصل خود عباس بليوند موقعيتهاي زيادي را بر دروازه تيم داماش لرستان ايجاد کنند.

 

در دقيقه 23 عباس بوليوند توانست دروازه تيم داماش لرستان را باز کند تا نويدبخش خريد موثر و کاراي خود توسط مسئولان شيرين فراز در نيم فصل باشد.

 

از حوادث مهم نيمه اول بازي خروج اجباري فرشاد سالاروند به علت مصدوميت در دقيقه 45 و ورود هادي نصرالهي به جاي وي بود.

 

در نيمه دوم اين بازي با توجه به بي دقتي مکرر مهاجمين هر دو تيم عليرغم فرصت هاي زياد گلزني در هر دو تيم، توپي از خط دروازه نگذشت تا بازي با نتيجه يک بر صفر به صعود شيرين فراز به پايان برسد.

 

در اين بازي ژورژف آريشون و محمد ميرترابي از تيم داماش لرستان و سجاد خسروي و سيد هادي موسوي از تيم شيرين فراز با کارت زرد داور مواجه شدند.

 

داور سه دقيقه وقت تلف شده براي نيمه نخست و پنج دقيقه وقت تلف شده براي نيمه دوم اين بازي اعلام کرد.

 

در پايان رقابت هاي هفته هفدم شيرين فراز کرمانشاه با 21 امتياز در رتبه هشتم و داماش دورود با 16 امتياز در رتبه شانزده ام جدول رده بندي گروه دوم قرار گرفتند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها