عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون استاندار همدان: رضايتمندي مردم در مراجعه به ادارات رشد 6 درصدي داشته است

معاون استاندار همدان: رضايتمندي مردم در مراجعه به ادارات رشد 6 درصدي داشته است
شنبه 30 بهمن 1389  11:42 ق.ظ

معاون توسعه و مديريت منابع انساني استاندار همدان گفت: در طرح کاهش تعرفه‌هاي قبوض هزينه‌هاي کاهش يافته بايد به سمت مردم برود نه دستگاه‌هاي خدماتي.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در همدان، کريم مطهري در کارگروه برنامه ريزي و تحول اداري افزود: ما بايد تمام تلاش خود را بکنيم تا خدمات ارائه شده به مردم آسان‌تر و با حداقل هزينه‌ها باشد.

وي ادامه داد: بايد تلاش کنيم تا کارها را با سرعت و دقت بيشتري پيش ببريم.

وي با اشاره به طرح ارزشيابي رضايتمندي مراجعين به دستگاه‌هاي خدمات رسان بيان داشت: استان همدان نسبت به سال گذشته رشد 6.14 درصدي داشته و اين رشد بسيار خوبي است.

مطهري اضافه کرد: بسياري از دستگاه‌هاي استان رشد مثبت داشتند اما بعضي از دستگاه‌ها رشد منفي بسيار کمي در حد کمتر از يک درصد داشته‌اند.

وي تصريح کرد: تغييرات خوبي در استان در حال شکل گيري است و اميدواريم تمام دستگاه‌ها تلاش خود را بکنند تا بتوانيم روند رو به رشد استان را با تمام قدرت ادامه دهيم.

معاون توسعه و مديريت منابع انساني استاندار همدان اظهار داشت: دستگاه‌هايي که رشد خوبي داشتند بايد تقدير شوند زيرا کار ارزشمند و قابل تقديري انجام داده‌اند.

مطهري سازمان مسکن و شهرسازي را با 36.29 درصد، کميته امداد امام خميني(ره) با 19.5 درصد و شرکت توزيع برق استان با 12.25 درصد رشد را از جمله دستگاههاي موفق در اجراي اين طرح دانست.

مديرکل منابع انساني و تحول اداري استانداري همدان نيز در اين جلسه بيان داشت: اين طرح هر ساله در سطح کشور اجرا مي شود، اين طرح از سال 83 شروع شده و تاکنون ادامه داشته است.

جميله ديني‌زاده ادامه داد: در طرح امسال 9292 نمونه در سطح 9 شهرستان استان داشتيم که در 62 دستگاه هدف مورد بررسي قرار گرفتند.

وي اظهار داشت: بانک‌ها، بيمه‌ها، شرکت‌هاي دولتي و دستگاههاي قضايي و انتظامي از جمله دستگاههاي هدف در اين طرح بوده‌اند.

مديرکل منابع انساني و تحول اداري استانداري همدان بالا رفتن رضايمتندي مراجعين، بالا رفتن ميزان مهارت کارکنان، بالا رفتن سطح اطلاع رساني و رعايت قانون و عدالت در دستگاه‌ها را از جمله مهمترين آثار اين طرح دانست.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها