عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

.:: بهروز افخمی را به برج میلاد راه ندادند!! ::.

.:: بهروز افخمی را به برج میلاد راه ندادند!! ::.
شنبه 30 بهمن 1389  11:42 ق.ظ

.:: بهروز افخمی را به برج میلاد راه ندادند!! ::.

شب 22 بهمن درحالیكه بهروز افخمی قصد داشت جدایی نادر از سیمین را به اتفاق عوامل این فیلم به تماشا بنشیند، عوامل حراست برج میلاد به وی اجازه ی حضور در برج و ورود به سالن همایش های برج را ندادند.

ایلنا: از حضور بهروز افخمی (كارگردان فیلم فرزند صبح) در سالن همایش های برج میلاد جلوگیری به عمل آمد. به گزارش خبرنگار ایلنا، شب (22 بهمن) درحالیكه بهروز افخمی (كارگردان فیلم سینمایی فرزند صبح) كه قصد داشت در هنگام نمایش فیلم جدایی نادر از سیمین در سالن همایش های برج میلاد حضور پیدا كند و این فیلم را همراه با كارگردان و عوامل فیلم تماشا كند؛ مسئولان حراست برج میلاد؛ وی را به برج راه نداده و از حضور وی به سالن سینما جلوگیری به عمل آوردند.

دوشنبه (18 بهمن) بهروز افخمی با فیلم فرزند صبح در سالن همایش های برج میلاد حضور پیدا كرده بود و پس از نمایش فیلم كه با انتقادهای بسیاری همراه بود؛ نشست مطبوعاتی پرحاشیه ای را با حضور خبرنگاران برگزار كرده بود، لذا شاید امتناع از حضور این كارگردان در برج میلاد به همین دلیل بوده باشد. به هر روی شاید در تاریخ جشنواره های سینمایی؛ این نخستین باری باشد كه از حضور یك كارگردان باتجربه ولو آنكه تماشاگران، مدیران و منتقدان فیلم وی را نپسندیده باشند، ممانعت به عمل آورده و اجازه ی ورود به وی نداده باشند.

اما با وجود حاشیه ای كه برای نمایش فیلم جدایی نادر از سیمین رخ داد؛ این فیلم دركنار گزارش یك جشن ساخته ابراهیم حاتمی كیا با استقبال تماشاگران و منتقدان همراه شد و در زمان نمایش این 2 فیلم؛ تمامی ظرفیت طبقه همكف و بالكن برج میلاد تكمیل شده بود و عده بسیاری به صورت ایستاده و یا از روی پله ها فیلم را تماشا می كردند. نشست نقد و بررسی این دو فیلم نیز با هیجان بسیاری همراه شد و جزو جذاب ترین نشست ها در طول برگزاری نمایش ها بود.
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها