عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

.:: پرخطرترین پروژه سینمایی 2010 ::.

.:: پرخطرترین پروژه سینمایی 2010 ::.
شنبه 30 بهمن 1389  11:46 ق.ظ

.:: پرخطرترین پروژه سینمایی 2010 ::.

یك كمپانی بیمه، سینمایی "سالت" را پرخطرترین پروژه سینمایی اش در سال 2010 اعلام كرد. كمپانی بیمه "فایرمن" كه برای بیش از 85 سال وظیفه بیمه بخش اعظم فیلمهای ساخته شده در "هالیوود" را بر عهده دارد اعلام كرد پروژه ی سینمایی "سالت" پرخطرترین پروژه سینمایی در سال 2010 بوده كه این شركت آن را بیمه كرده است.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به گزارش بیزینس وایر، كمپانی بیمه "فایرمن" اعلام كرده این فیلم اكشن كه پر از صحنه های خطرناك بوده و ستاره آن "آنجلینا جولی" صحنه های خطرناكی مثل زد و خورد، موتورسواری و پریدن از پل را ایفا می كند، برای هر روز توقف پروژه یك میلیون دلار و برای مصدومیت بازیگران تا سقف 250 هزار دلار توسط این كمپانی بیمه شده بود. سینمایی "سالت" جدیدترین فیلم "فیلیپ نویس" است كه وی آنرا براساس فیلمنامه ای از "كورت ویمر" كارگردانی كرده و كارشناسان از آن بعنوان یكی از نامزدهای جایزه اسكار در بخش بهترین فیلم نام می برند.

آنجلینا جولی در این اكشن ماجراجویانه در نقش یك افسر سازمان سیا به ایفای نقش می پردازد. او از سوی روسای خود متهم به خیانت می شود. آنها عقیده دارند وی تبدیل به یك مامور دوجانبه شده و برای نیروی دشمن كار می كند. جولی در نقش "اولن سالت" برای فرار از دست تعقیب كنندگانش لباس مردانه پوشیده و با گریم ویژه تردد می كند، او سعی دارد بی گناهی خودش را نیز به اثبات برساند.
جولی برای بازی در این فیلم در کنار تمرینات بدنی خیلی سخت، زبان روسی را هم یاد گرفت.

او در این باره گفت: "عاشق زبان روسی هستم. خیلی خیلی سخت است. آوای بسیار جالبی دارد، برای اینکه می تواند هم خیلی سخت و قوی باشد و هم بسیار حساس و زیبا. خیلی طول کشید روسی یاد بگیرم." "لیف شرابیو" در سالت، ایفای نقش مقابل آنجلینا جولی را بر عهده دارد. فیلمنامه این اثر اكشن برای بازی "تام كروز" به نگارش در آمده بود، اما شركت فیلمسازی كلمبیا كه تهیه این پروژه را برعهده دارد، ترجیح داد شخصیت اصلی سالت را به یك زن تبدیل كند و ایفای این نقش را برعهده آنجلینا جولی بگذارد.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها