عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

.:: نیکول کیدمن با "پرنده شیرین جوانی" به برادوی می‌رود ::.

.:: نیکول کیدمن با "پرنده شیرین جوانی" به برادوی می‌رود ::.
شنبه 30 بهمن 1389  11:47 ق.ظ

.:: نیکول کیدمن با "پرنده شیرین جوانی" به برادوی می‌رود ::.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

جیمز فرانکو و نیکول کیدمن در اجرای دوباره "پرنده شیرین جوانی" در برادوی روی صحنه می روند. به گزارش خبرآنلاین، جیمز فرانکو که یکی از مجریان مراسم اسکار امسال است در برنامه خبری شبکه "ام تی وی" اعلام کرد در اجرای دوباره "پرنده شیرین جوانی" نوشته تنسی ویلیامز با نیکول کیدمن، بازیگر برنده اسکار همبازی می شود.

کارگردانی این نمایش را دیوید کرومر برعهده دارد، اجرای دوباره نمایش "شهر ما" به کارگردانی کرومر در خارج برادوی برنده چند جایزه شده است. فرانکو همچنین گفت "پرنده شیرین جوانی" پس از تابستان روی صحنه می رود. در این نمایش کیدمن نقش شاهزاده کازمونوپولیس را بازی و فرانکو نقش چنس وین را ایفا می کند. کیدمن امسال برای بازی در فیلم "مخمصه" نامزد اسکار است، او پیشتر برای بازی در "ساعت ها" برنده اسکار و برای بازی در "مولن روژ" نامزد این جایزه شده بود.

کیدمن اولین بار با بازی در نمایش "اتاق آبی" روی صحنه برادوی ظاهر شد. موزیکال "نه"، "استرالیا"، "کوهستان سرد" و "دیگران" از فیلم های مطرح این بازیگر هستند.
فرانکو بازیگر فیلم های "میلک" و "اسپایدرمن" است. او در حال حاضر در انستیتو فیلم و تلویزیون مائوریس کانبر در دانشگاه نیویورک در رشته تولید فیلم تحصیل می کند. او امسال برای بازی در "127 ساعت" نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شده است.

"پرنده شیرین جوانی" نوشته ویلیامز اولین بار سال 1959 روی صحنه رفت، در آن نمایش پل نیومن نقش چنس وین و جرالدین پیج نقش شاهزاده را بازی کردند. این دو بازیگر در نسخه سینمایی نمایش محصول سال 1962 نیز بازی کردند. داستان این نمایش درمورد جوانی است که به همراه بازیگری افول کرده به زادگاه خود برمی گردد و تلاش می کند با استفاده از این بازیگر به مقاصد خود دست پیدا کند.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها