عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ترابيان: مذاكره با مربيان ايراني در دستور كار فدراسيون فوتبال است

ترابيان: مذاكره با مربيان ايراني در دستور كار فدراسيون فوتبال است
شنبه 30 بهمن 1389  11:47 ق.ظ

ترابيان: مذاكره با مربيان ايراني در دستور كار فدراسيون فوتبال است
 

سرپرست کميته فوتسال فدراسيون فوتبال در رابطه با مخالفت باشگاه فولاد ماهان با حضور ملي پوشان اين باشگاه مقابل تيم برزيل گفت: فولاد ماهان در هيچ تورنمنت بين المللي حضور پيدا نخواهد کرد و ملي پوشان اين تيم روز بازي با تيم ملي برزيل در ترکيب تيم ملي قرار خواهند گرفت.


  ترابيان گفت: هر تيم براي حضور در مسابقات بين‌المللي بايد از فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ فوتسال کسب تکليف کند، در حالي که اين اجازه به تيم فولاد ماهان داده نشده است و آنها بايد بازيکنان خود را در اختيار تيم قرار دهند.

وي تصريح کرد: برنامه بازي ايران مقابل برزيل از مدتها پيش اعلام شده بود و اينگونه بهانه جويي‌ها زيبنده تيم فولاد ماهان نيست. تمامي تيمها بايد به فکر منافع ملي باشند و تهديد براي جلوگيري از حضور ملي پوشان در بازي مقابل برزيل امر صحيحي نيست.

سرپرست کميته فوتسال در رابطه با قهرماني تيم فوتسال منصوري قرچک افزود: تيم فوتسال منصوري قرچک يکي از تيم هاي قدرتمند در ليگ فوتسال طي چند سال اخير بوده است و اميدوارم اين قهرماني مبارک بازيکنان و مسئولان آنها باشد. ليگ 89 بسيار پويا و با کيفيت برگزار شد و رقابت در بالا و پايين جدول بسيار دشوار بود.

وي ادامه داد: کناره گيري تيم هاي آرش بتن و پتروشيمي از اتفاقات نارحت کننده ليگ امسال بود چرا که هنوز برخي از استانها براي سرمايه گذاري در فوتسال انگيزه ندارند و هيچ پولي به فوتسال تزريق نمي شود. اميدوارم در سال آينده شاهد اين اتفاقات نباشيم.

سرپرست روابط بين الملل فدراسيون فوتبال در رابطه با وضعيت سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد: هنوز هيچ دستوري درباره مذاکره با گزينه‌هاي خارجي از سوي فدراسيون به من ابلاغ نشده است و در حال حاضر گزينه‌هاي داخلي براي سرمربي گيري تيم ملي مد نظر مسئولان است.

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها