عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فان خال:بايد به جريان بازيها بازگرديم

فان خال:بايد به جريان بازيها بازگرديم
شنبه 30 بهمن 1389  11:47 ق.ظ


فان خال:بايد به جريان بازيها بازگرديم
 

لوئيس فان خال مربي هلندي بايرن مونيخ در آستانه ديدار حساس شنبه شب تيمش مقابل ماينتس از شاگردانش خواست تا تمام تمرکز خود را برروي اين بازي قرار دهند،چون بايرن مونيخ واردبرهه حساسي از رقابتهاي ين فصل مي شود.


   طبق صحبتهای فان خال، رویارویی با ماینتس :« در هفته های حساسی از رقابتها از راه رسیده و ما باید به جریان بازیها بازگردیم.»

بایرن مونیخ در حال حاضر در رده سوم جدول رقابتهاست و هدف باواریایی هااین است که رقابتهای این فصل را در رده دوم جدول به پایان ببرند و بتوانند دورتموند صدرنشین راتحت فشار قرار دهند.

بداستوبر، مدافع بایرن نیز در این رابطه گفت:« ما باید مقابل ماینتس به پیروزی برسیم تا جایگاهمان را حفظ کنیم و روحیه لازم برای مصاف با اینتر را به دست آوریم.»

فان خال نسبت به حضور تونی کروس و دیگو کنتنتو در دیدار شنبه شب شک دارد. این دو ستاره هفته گذشته به تمرینات باواریایی ها بازگشته اند و هنوز به اوج آمادگی جسمانی شان نرسیده اند.در این میان آرین روبن که با شکستگی انگشت دستش مواجه شده، قادر به حضور در ترکیب باواریایی ها خواهد بود.

 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها