عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

گيگز: بزرگترين خوش‌شانسي‌ام حضور در منچستر‌يونايتد است

شنبه 30 بهمن 1389  11:48 ق.ظ

بازيکن قديمي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: بزرگترين خوش‌شانسي من در زندگي اين بود که مي‌خواستم هميشه در اولدترافورد باقي بمانم.

رايان گيگز گفت: از زماني که در اواخر دهه هشتاد به عضويت منچستريونايتد در آمدم، تاکنون که بازيکن تحت قرارداد با من‌يونايتد هستم، هميشه و در همه حال خواسته‌ام، ارتباط و وابستگي‌ام را با تيم حفظ کنم. هميشه خواستم بازيکن تيم باقي بمانم. هيچ گاه به فکر خروج از اولدترافورد نبودم. از اين بابت بزرگترين موهبت به من روي کرد.
اين اظهارات توسط بازيکن 37 ساله ولزي لحظاتي پس از امضاي قرارداد جديدش با تيم تحت رهبري سرآلکس فرگوسن بيان شد. اسطوره تعصب و محبوبيت منچستري‌ها که ابتداي سال 1990 اولين قرارداد رسمي خود را براي تيم بزرگسالان به امضا رساند، در مدتي بيش از دو دهه توانست در 862 بازي براي سرخ‌پوشان به ميدان رود و افتخار کسب کند.
گيگز که روز قبل قراردادي تا تابستان سال 2012 امضا کرد، افزود: با امضاي قراردادي جديد، مي‌کوشم بازهم به تيم کمک کنم چون خودم را مديون منچستر مي‌دانم.
وي تصريح کرد: تا پايان قراردادم روزهاي بسيار دل‌انگيزي را تجربه خواهم کرد زيرا مي‌توانم تجربياتم را بازهم در اختيار جوانان بيشماري قرارداده و در افتخارات تازه، سهيم شوم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها