عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

لئوناردو: اولويت بندي نداريم،تمام جامها را مي خواهيم

لئوناردو: اولويت بندي نداريم،تمام جامها را مي خواهيم
شنبه 30 بهمن 1389  11:49 ق.ظ


لئوناردو: اولويت بندي نداريم،تمام جامها را مي خواهيم
 

لئوناردو، مربي برزيلي اينتر در صحبتهايي اعلام کرد که تيمش تمايل زيادي دارد تا در تمام تورنمنتهايي که در آن حاضر است به قهرماني برسد و اولويتي براي کسب جام خاصي ندارد.


  اینتر فصل گذشته با مورینیو توانست جام های سه گانه را به خانه ببرد.

لئوناردو، مربی برزیلی اینتر در کنفرانسی خبری گفت:« ما در فکر قهرمانی درتمام رقابتها هستیم.ما در هر دیدار به قصد پیروزی وارد زمین می شویم.این محال است که بخواهیم تنها راجع به یک جام خاص فکر کنیم.»

مربی نرآتزوری ادامه داد:« هیچ اولویت بندی ای وجود ندارد.ما کاملا متعهدیم و رو به جلو حرکت می کنیم.رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا درآستانه پیگیری است و به ما انرژی مثبت زیادی می دهد و هیچ مشکلی وجود ندارد.تیم ما ثباتش را نشان داده و اصلا نگران نیستم.»

این مربی جوان درادامه در مورد دیدار شنبه شب تیمش مقابل کالیاری گفت:« نتیجه آخرین بازی آنها خوب بود.کالیاری فوتبالی تهاجمی بازی می کند و بازی خوبی خواهد بود. روبرتو دونادونی، مربی کالیاری فردی است که واقعا او را دوست دارم.او باگذشت زمان تغییرات زیادی کرده و به عنوان یک مربی، دیدگاهش به فوتبال عوض شد. روبرتو در کالیاری عملکرد خوبی دارد. او در مربیگری متعادل است و مسئولیت تیمی که دوستش دارد را برعهده گرفته.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها