عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرگوسن: گيگز قابل توصيف نيست

فرگوسن: گيگز قابل توصيف نيست
شنبه 30 بهمن 1389  11:50 ق.ظ


فرگوسن: گيگز قابل توصيف نيست
 

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: رايان گيگز آنقدر بزرگ و پرآواز‌ه است که قابل توصيف نيست.


   به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: وقتي آدم بخواهد بازيکني مثل رايان گيگز را توصيف کند، به مشکل برمي‌خورد. او آنقدر بزرگ است و آنقدر افتخار کسب کرده که با هيچ کلامي قادر نيستيد او را وصف کنيد. در اين حالت من قادر نيستم واژه‌اي درست بيابم. مطمئنم که ديگران نيز چنين وضعيتي خواهند داشت.
اين اظهارات از جانب مسئول فني 69 ساله يونايتدي‌ها لحظاتي پس از توافق با بازيکن 37 ساله ولزي متعصب تيمش بيان شد. ستاره‌‌اي که از ابتداي دهه نود همچون يک سرباز وفادار در خدمت ارتش شياطين سرخ است. گيگز روز گذشته قراردادي تا تابستان سال 2012 منعقد کرد.
فرگي(فرگوسن) افزود: گيگز بازيکني غيرقابل تصور و در عين حال انساني بسيار باارزش است. مي‌کوشد و مي‌خواهد در چنين سني بازي کند، آن هم در پستي که به لحاظ فيزيکي توانايي بسيار زيادي را مي‌طلبد. از اين حيث ارزش گيگز دوچندان مي‌شود. ضمن اين که در ميدان، تجربه‌اش بسيار به حال جوانان موثر واقع مي‌شود.
بازيکن ارزشمند و پا به سن گذاشته در مدتي بيش از دو دهه فعاليت توانست 862 بازي براي يکي از بهترين تيم‌هاي جهان از انگليس بازي کند و در افتخاراتي فراوان سهيم شود.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها