عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده ولي‌فقيه در هرمزگان: سران فتنه هرچه زودتر در يک دادگاه بطور عادلانه محاكمه شوند

نماينده ولي‌فقيه در هرمزگان: سران فتنه هرچه زودتر در يک دادگاه بطور عادلانه محاكمه شوند
شنبه 30 بهمن 1389  11:51 ق.ظ

نماينده ولي‌فقيه در هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس گفت: خواست ملت اين است که سران فتنه، کروبي و موسوي، هرچه زودتر در يک دادگاه بطور عادلانه محاكمه شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خليج‌فارس، آيت‌الله "غلامعلي نعيم‌آبادي" با تبريک ميلاد پيامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنين گراميداشت هفته وحدت، اظهار کرد: قيام ملت مصر باعث خارج شدن وجود نامبارک حسني مبارک از صحنه سياسي اين کشور شد.

نماينده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبري همچنين با اشاره به وقايع اخير در کشور، گفت: فاجعه‌اي که 25 بهمن در تهران روي داد، از چند منظر قابل بحث است؛ اول اينکه چرا فتنه‌گران برخلاف قانون حرکت کردند، مگر مملکت قانون ندارد؟ دوم اينکه چرا در شرايطي که جهان اسلام مي‌خواهد از ايران اسلامي الگو بگيرد، ضربه به راه امام(ره)، خط امام(ره) و خون شهدا وارد آمد؟

وي اضافه کرد: با اين حرکت قطعاً آمريکا خوشحال و کاخ سفيد دعاگو و تل‌آويو ثناگو و ضدانقلاب هم‌آواي آشوبگران و فتنه‌گران خواهند بود. زيرا اگر اين افراد، يک ذره عقل سياسي و ديني داشتند، دست به اين کار خارج از خرد و منطق ديني نمي‌زدند.

وي در ادامه با بيان اينکه اصل ولايت‌فقيه روح و جان ماست و اگر نباشد حکومت ما هيچ فرقي با ديگر حکومتها ندارد، خاطرنشان کرد: سوم چيزي که در وقايع 25 بهمن ننگين بود، تضاد روشن اين جريان با اصل نظام و اصل ولايت‌فقيه بود.

آيت‌الله نعيم‌آبادي با بيان اينکه شرف، حيثيت و مشروعيت ما به ولايت‌فقيه است، تأکيد کرد: از اين سنگر عمومي مردم شهيدپرور بندرعباس(تريبون نماز جمعه) به فتنه‌گران و آشوبگران منافق محکم اعلام مي‌کنم که اين ملت، وحشيگري شما را بي‌پاسخ نخواهد گذاشت.

نماينده ولي‌فقيه در هرمزگان با بيان اينکه خواست ملت اين است که سران فتنه، کروبي و موسوي، هر چه زودتر در يک دادگاه بطور عادلانه محاكمه شوند، گفت: اين ملت همان ملتي است که به امام(ره) گفتند خميني عزيز، بگو تا خون بريزيم و به رهبري انقلاب نيز همين جمله را مي‌گويند. بنابراين اگر مقام معظم رهبري اشاره‌اي کنند، کار فتنه‌گران تمام است.

وي در ادامه با اشاره به سفر اخير خود به جزيره هرمز، گفت: مردم اين جزيره با استناد به يکي از مصوبات سفر هيئت دولت، خواستار الحاق به منطقه آزاد قشم هستند که هنوز پاسخ عملي به آنها داده نشده است.

امام جمعه بندرعباس در اين رابطه از استاندار هرمزگان، نمايندگان مجلس و مسئولان کشوري خواست تا به درخواست مردم جزيره شهداء - هرمز- رسيدگي و مشکل آنها را حل کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها